Vltavín – Č. Budějovice B 2:5 (kon.) | Motorlet – Táborsko akademie 0:0 (kon.) | Robstav – Admira Praha 1:2 (kon.)
Karlovy Vary – Slavia B 1:4 (kon.)
FK Motorlet Praha
0:0 (0:0)
FC Táborsko akademie
Sobota 16.09.2023, 10:15 • Stadion Motorletu, Butovická ul. (Praha - Jinonice) • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

Je tu konec. Na pražském Motorletu jsme branku neviděli a utkání skončilo remízou 0:0. (12:09:32)

90+2

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. U míče jsou hráči domácího celku, kteří budou vhazovat na polovině Táborska.

87
    Domácí jsou teď na balonu, zatím ale daleko od brány soupeře.

85
    Na obou týmech je nyní vidět, že prioritou je neinkasovat. Hraje se ve středu pole a sledujeme hlavně boj.

82
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko B:
    ze hřiště odchází John Alozie, přichází Jakub Schindler.

80
    Do velké šance se dostal nyní Ede, jenže hostující útočník zády k bráně patičkou zamířil těsně mimo.

76
    Do konce zápasu chybí něco málo přes čtvrt hodiny a nyní již dlouhou dobu čekáme na zajímavější akci na jedné nebo druhé straně.

73
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Michal Rataj, přichází Serkan Sefil.

71
    Hostující Matěj Brabec dostal žlutou kartu.

70
    Hosté se sice snaží stejně jako v první půli, již ale nejsou tak nebezpeční.

68
    Na levé straně unikal hostující Ede. Dokázal míč i zaseknout a následně vystřelit. Gólman Mihálek jeho ránu vyrazil.

67
    Dlouhý nákop z hloubi pole mířil do vápna Motorletu, kde byl dobře připravený gólman Mihálek.

64
    ze hřiště odchází Marek Kalousek, přichází Marek Novák,
    ze hřiště odchází Jakub Kubovský, přichází Oloko Ede.

62
    Druhý poločas je plný nepřesností a na nějakou zajímavější akci na jedné nebo druhé straně zatím čekáme.

59
    ze hřiště odchází Adam Alexandr, přichází Marek Kodr.

55
    Čas plyne a v úvodu druhé půle jsou aktivnější domácí.

51
    Domácí zkusili rozehrávku nakrátko na šestnáctku a následné zakončení. Střílející Rataj byl sice nepokrytý, míč ale poslal vysoko nad bránu.