Bohemians B – Písek 4:2 (kon.) | Dukla B – Domažlice 0:0 (kon.) | Plzeň B – Hostouň 2:3 (kon.)
Povltavská – Králův Dvůr 3:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
4:2 (1:2)
FC Písek
Neděle 17.09.2023, 10:15 • Čechie Uhříněves, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

Favorizovaní domáci nevstoupili do utkání vůbec dobře a po prvním poločase prohrávali 1:2. V druhé části hry předvedli otočku, v 49. minutě vyrovnali a góly v 80. a 91. minutě překlopili skóre na svou stranu. 3 body tedy zůstávají v Praze a posouvají se na 4. místo ligové tabulky. (12:09:58)

90+2
    90+1. LEHOVEC - 4:2

90+1
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Kvůli aktivitě Píseckých neměli dostatek hráčů v obraně, kde míč ztratili a sám před brankou se ocitl RADEK LEHOVEC, který se nemýlil a pojistil vedení domácích.

90
    Domácí mohli jít už do zakončení, ale rozhodli se míč spíše podržet a získat čas.

89
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Matyáš Kozák, přichází Antonín Pluhař.

87
    Zápas se začíná vyhrocovat, diváci se zlobí, že sudí nařídil odkop od branky místo rohu, hráč Bohemians frustrovaně zakopl míč, což se zase nelíbilo brankáři hostů.

86
    Vysoký presink nedává Píseckým moc šanci dostat se na soupeřovu polovinu.

85
    Po sérii přihrávek na jeden dotyk mělo Bohemians šanci pojistit si vítězství, ale Lerch byl proti a výborně se roztáhl, aby střelu k pravé tyči vyrazil.

84
    Nepřesný centr ze strany do vápna hostů přinsel možnost brejku pro Písek.

82
    Po nepříjemném souboji se na zem svalil hráč Bohemians. Rozhodně se bude snažit pošetřit čas a přiblížit tím svůj tým k zisku 3 bodů.

82
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Stanislav Vokurka, přichází Vladimír Uher.

81
    Domácí dále nelení a posílají další centry do pokutového území soupeře. Pokud chce Písek vyrovnat, bude muset být aktivnější.
    80. VONDRA - 3:2

80
    Centr z rohu na přední tyč našel JANA VONDRU a ten se nemýlil, poslal míč k tyči, kam Lerch neměl šanci dosáhnout.

78
    Po rohu vznikl závar před brankou domácích, ale všechny střely byly zblokovány.

77
    V pěti teď napadl tým hostů a přineslo to své ovoce, donutili soupeře k odevzdání míče.

75
    ze hřiště odchází David Bartek, přichází Matěj Skořepa,
    ze hřiště odchází Darek Farkaš, přichází David Těšínský.

74
    Slibný náběh mezi dva obránce předvedl hrotový útočník jihočechů. Poté se ocitl zády k brance a nemohl vystřelit.

Marek Valkovič

Branky: 28. Kozák, 49. Bartek, 80. Vondra, 90+1. Lehovec – 22. Arzberger, 39. Voráček

Karty:   44. Farkaš (BOB) – 65. Bartizal (PIS)

Bohemians Praha 1905 B: Valeš – Kadlec, Vondra, Farkaš, Lehovec, Bělaška, Kozák, Damašek, Jindřišek, Bartek, Marhoul
    Náhradníci: Pchelovodov, Müller, Petrouš, Nekvasil, Těšínský, Skořepa, Pluhař

Trenér: Dalibor Slezák

FC Písek: Lerch – Vokurka, Kašpar, Belej, Bicenc, Arzberger, Běloušek, Voráček, Sajtl, Bartizal, Koreš
    Náhradníci: Lukeš, Novák, Tlapa, Uher, Pech, Štěch, Kašpírek

Trenér: Milan Nousek

Rozhodčí: Mach – Drábek, Klír