Písek – Slavia B 2:2 (kon.)
FC Písek
2:2 (0:1)
SK Slavia Praha B
Středa 04.10.2023, 18:00 • Sportovní areál Písek • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u dalšího Onlajnu. (20:04:11)

FC Písek remizuje v předehrávce 11. kola ČFL (A) s Sk Slavia Praha B 2:2. Ve 41. minutě zaznamenal vedoucí branku Matěj Zachoval, který dorazil míč do prázdné brány. Po změně stran vyrovnali v 52. minutě domácí, když se po nepřesné rozehrávce nadvakrát prosadil Martin Voráček. Hosté velmi rychle otočili, když se v 58. minutě prosadil David Plaňka po chybné rozehrávce domácích. V závěru zápasu se po rohovém kopu a následných odrazech prosadil po nádherné střele Vojtěch Bartizal. V samotném závěru měli blíž k rozhodující brance domácí, ta ale nepadla a zápas tak skončil remízou.

90+6
    Hlavní rozhodčí ukončil tento zápas.

90+5
    Vojtěch Bartizal vyslal krásnou průnikovou přihrávku. Těsně stihl Jan Sirotník zasáhnout.

90+3
    Po dlouhém outovém vhazování se ke střele dostal Jakub Kašpírek, bránu ale těsně minul.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.90+

90+1
    Po rohovém kopu se domácí domnívali, že hosté zahráli ve vápně rukou. Rozhodčí ale penaltu nepíská.

90
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Bicenc, přichází Uher,
    ze hřiště odchází Belej, přichází Štěch.

88
    Hosté zahráli volný přímý kop jen do zdi.

88
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Kopáček, přichází Jelínek.

87
    Jakub Kopáček je po zákroku v péči lékařů. Nakonec musí i střídat.

86
    Za záchranou brzdu teď musel zatáhnout Jakub Kašpar a vidí za svůj zákrok žlutou kartu. Slavia z hranice pokutového území bude rozehrávat volný přímý kop.
    84. BARTIZAL - 2:2

84
    Písek právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu a následných odrazech se míč dostal až k VOJTĚCHU BARTIZALOVI, který z hranice vápna z voleje vymetl šibenici, Brankář Sirotník se jen ohlížel.

82
    Stanislav Vokurka napřáhl z úctyhodné vzdálenosti a velmi přestřelil. Tímto pokusem spíše ohrozil auta na přilehlém parkovišti.

81
    Útočný faul předvedli hráči Slavie. Písek budek kopat přímý kop.

80
    Střílený centr v podání Eliáše Pitíka proletěl celým vápnem. Domácí budou vhazovat.