Motorlet – Admira Praha 2:1 (kon.) | Bohemians B – Hostouň 0:1 (kon.) | Robstav – Č. Budějovice B 1:3 (kon.)
Karlovy Vary – Vltavín 2:1 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:1 (0:1)
FK Admira Praha
Sobota 14.10.2023, 10:15 • Stadion Butovice, Praha 5 • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (12:17:08)

V 11. kole ČFL (A) poráží FK Motorlet Praha FK Admiru Praha 2:1. V 1. poločasu šli do vedení hosté, když se prosadil Záruba. Po změně stran hned ve 47. minutě vyrovnal po skvělé akci Šulc. Hned za 10 minut otočil vývoj utkání Jurčišin. Po zbytek utkání se už moc zajímavých akcí neudálo a domácí vítězí 2:1.

90+5
    Hlavní rozhodčí Rejžek ukončil dnešní utkání.

90+4
    Hosté budou zahrávat rohový kop. Jedna z posledních šancí v utkání.

90+2
    Hráči Admiry se snaží s výsledkem utkání ještě něco udělat, ale snahu kazí nepřesná rozehrávka.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Hráči Admiry se pokoušeli ohrozil bránu domácího brankáře Mihálka, ale vyslaná střela byla velmi nepřesná.

87
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Admiry.

85
    Martin Fric předvedl faul, po kterém jednoznačně vidí žlutou kartu.

84
    Střelu ze střední vzdálenosti vyslal hostující kapitán Zahálka, ale bránu minul.

82
    Po rohovém kopu nebezpečně hlavičkoval Marek Kodr, ale brankář Keller jeho střelu reflexivně vyrazil na rohový kop.

80
    Rohový kop budou zahrávat domácí.

78
    S volným přímým kopem si domácí obrana poradila a založila rychlý break, který ale kvůli offsidu byl rychle přerušen.

76
    Z velmi dobré pozice na okraji velkého vápna budou hosté rozehrávat volný přímý kop.

74
    Hra je přerušená, neboť po tvrdém souboji zůstal ležet na trávě hostující Herc.

72
    Krásným centrem se presentoval domácí kapitán Filip. Jeho centr ale Rataj nezpracoval a míč skončil v zámezí.

68
    Koutecký hasil požár, který způsobily jeho spoluhráči. Po zásluze vidí žlutou kartu.

66
    Brankář Mihálek bude rozehrávat od své brány.

65
    Hostující Šiler se pokusil o průnikovou přihrávku za obranu, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.