Písek – Vltavín 3:2 (kon.) | Karlovy Vary – Č. Budějovice B 0:0 (kon.)
FC Písek
3:2 (2:1)
Loko Vltavín
Pátek 10.11.2023, 18:00 • Sportovní areál Písek • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

To je pro dnešek úplně všechno! Užijte si nadcházející víkend a u dalších textových přenosů naviděnou. (19:59:22)

Zápas 15.kola ČFL skupiny A mezi Pískem a Vltavínem je u konce! Ze tří bodů se radují domácí Jihočeši. Ti si sice ve 22.minutě vstřelil vlastní branku, jenže poté dvěmi brankami otočil do poločasu Arzberger. Druhá půle začala pozvolna, ale přeci jen ze standartky zvyšoval Kašpar. Klid nakonec nebyl, jelikož tři minuty před koncem rychlý brejk zakončil Veselý. Další branku zápas nenabídl, proto Písek vyhrává 3:2.

90+3

90+3
    Tomáš Lerch posílá dlouhý výkop k rohovému praporku, kde domácí pozdrží čas.

90+2
    Nadějná střela Vltavína! Z první odhodlaně pálil Ondřej Sprinz. Spíše technická střela míří nad domácí branku.

90+1
    Písek mohl hnát v přečíslení do nadějné gólové akce, jenže obránce hostů blokuje a okamžitě posílá balón do ofenzivy.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Jen to na stadionu v Písku zahučelo. K odražené střele se dostal David Podzimek. Tvrdou ranou těsně přestřelil domácí svatyni.

88
    I nadále zůstane v ohrožení branky Loko Vltavín. Vybojovalo totiž nadějnou standartní situaci.
    87. Lukáš VESELÝ - 3:2

87
    Vltavín právě vstřelil branku!
    V Písku je postaráno o velké drama! Hostující mužstvo podniklo rychlou útočnou akci. Petr Pejša poslal přesný centr na malé vápno, kde byl nachystán jeho spoluhráč. Tím byl LUKÁŠ VESELÝ, který ranou z malého vápna překonává Lercha. – 3:2.

86
    Postavení mimo hru zastavuje útočnou snahu Vltavína, konkrétně Petra Pejšy.

85
    Rychle rozehraný přímý kop došel až na kopačku Jakuba Kašpírka, který okamžitě střílel, ale pouze vedle branky.

84
    Obrana Písku je dnes na vyjímky pozorná, což se potvrdilo i teď a dokonce vybojovala volný kop.

83
    Téměr stejná akce jako před minutou se odehrála i teď. Úspěšný zákrok zapisuje pozorný Tomáš Lerch.

82
    A vzápětí na druhé straně unikal do nadějné šance Jiří Tesař. Jeho centr dokázal včas zachytit brankář Lerch.

81
    K rohovému kopu se znovu dostal domácí tým. Jenže brankář Čechal si na dlouho letící míč počkal a lapí ho do rukavic.

80
    Písek už vstřelil i čtvrou branku! Nejprve střela ze střední vzdálenosti orazítkovala tyč brany Čechala. K dorážce se dostal František Belej a dopravil balón do sítě. Jenže gól kvůli ofsajdu neplatí.

79
    Žlutou kartu za zbytečný faul hostující Lukáš Veselý

Matyáš Kotlan

Branky: 28. Arzberger, 45. Arzberger, 76. Kašpar – 22. Vokurka (vla.), 87. Veselý

Karty:   72. Belej (PIS) – 40. Kokeš (VLT), 65. Jedlička (VLT), 79. Veselý (VLT)

FC Písek: Lerch – Vokurka, Kašpar, Běloušek (C), Arzberger (65. Belej), Pech (65. Uher), Bicenc, Dohnal (77. Kašpírek), Voráček (77. Mařík), Bartizal, Koreš
    Náhradníci: Lukeš – Novák, Štěch

Trenér: Milan Nousek

Loko Vltavín: Čechal – Jedlička, Podzimek (C), Maione, Tichý, Kokeš, Sprinz, Osmani (67. Pejša), Veselý, Michl, Tesař
    Náhradníci: Štorc, Klomínek, Vopěnka

Trenér: Michal Zach

Rozhodčí: Glogar – Doubrava, Ježek