Motorlet – Robstav 2:3 (kon.) | Táborsko akademie – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 5:0 (kon.)
FC Táborsko akademie
2:0 (1:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 11.11.2023, 14:00 • Fotbalové hřiště Svépomoc, Tábor • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne a u dalších sportovních přenosů na viděnou. (16:27:29)

Dnešní zápas je u konce. Po nezáživné první půli jsme ve druhé půli viděli trochu lepší hru od obou týmů. Do začátku druhé 45 minutovky vletěli lépe domácí a po gólu Marka Nováka vedli 2:0. Pro hosty mohlo být ještě hůře, kdyby Šplíchalova nahrávka skončila na noze jednoho z domácích útočníků. Zhruba v nějaké šedesátépáté minutě se hráči Králového Dvora také přihlásili o slovo. Bohužel pro hosty se byla jejich finální fáze byla nekvalitní, kvůli tomu tedy několik dobrých šancí nakonec hostující nevyřešili dobře. Na konci zápasu to domácí výborně takticky zvládli, k ničemu Středočechy nepustili a získávají velmi důležité 3 body, které je minimálně do zítřka posunou na 11. místo v tabulce. Za to Králův Dvůr už jistě ví, že zimní přestávku strávil na úplném chvostu tabulky. Cábelíci mají určitě nad čím přemýšlet a uvidíme, jestli nepřijdou v jejich kádru nějaké změny v jejich kádru.

90+4

90+4
    Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Jakub Novák).

90+2
    Ede měl možnost rozhodnout toto utkání. Krček ale stále drží ne příliš velké šance Králového Dvora na bodový zisk.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase 4 minuty.

90
    Brabec nebezpečně tečoval přihrávku. Krček si s tím poradil.

88
    Střídání v týmu FC Táborsko akademie:
    ze hřiště odchází Marek Kalousek, přichází Marek Škrleta.

87
    Úotčný faul končí akci Středočechů.

86
    ze hřiště odchází Marek Novák, přichází John Alozie.

85
    Táborsko teď mohlo ze standardky definitivně rozhodnout zápas. Michal Procházka nakonec odhlavičkoval míč do bezpečí.

82
    Standradní situace hostů kopaná na zadní tyč skončila v autu na druhé straně hřiště.