Kolín – Přepeře 6:1 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice B 3:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:0 (1:0)
FK Teplice B
Pátek 22.09.2023, 18:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Ústí zvládlo svou domácí premiéru v letošní sezoně a porazilo teplické béčko poměrem 3:0. Domácí tak nemusí mrzet neuznaný gól Černého z prvního poločasu. Pro Armu to je pátá výhra v tomto třetiligovém ročníku. To rezerva celku z FORTUNA:ligy zůstává na chvostu tabulky s pouhými dvěma body. (19:53:14)

90+3

90+2
    Další ofsajd Army na pravé straně.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Hosté zachytili domácí nákop po levé straně, Grümann si pak dovolil kličku na posledním, kdy nemohl chybovat. Jinak by asi Ústí skórovalo do prázdné brány.

89
    Ústí v poklidu drží míč na vlastní obranné polovině. Zápas už se v podstatě jen dohrává.

88
    Ústí presinkem otravovalo rozehrávající obránce Teplic, získalo míč, jenže na pravé straně mu byl odmávaný ofsajd.

87
    Nepřesná přihrávka z levé strany skončila v prostoru, kde se nacházel právě Četverik.

86
    Gólman Četverik byl součástí rozehrávky Army. Domácí gólman už pošilhává po čistém kontu.

83
    Centr z pravé strany se stal kořistí ústecké defenzivy.

82
    Křišťan rozehraje potom, co domácí přerušili teplickou akci za cenu faulu.

81
    Ouattara měl velkou šanci na čtvrtý gól Ústí, ale pokus z pravé strany proti Grümannovi skončil na přední tyči.

80
    Grümann nerozehrál ideálně z prvního doteku a pravé strany, domácí tak můžou vhazovat zhruba na polovině hrací plochy.

78
    Střídání v týmu FK VIAGEM Ústí nad Labem:
    ze hřiště odchází Čičovský, přichází Uličný.

77
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ústí přidává svou třetí trefu a vypadá to, že derby s teplickou rezervou je rozhodnuto. Ten gól DAVIDA ČERNÉHO už platí.

75
    Teplice disponují rohovým kopem z pravé strany.

74
    Teplice toho ve druhém poločase směrem dopředu moc nepředvedly a čas pro ně utíká hodně rychle.

72
    Četverikův krátký výkop odhlavičkovali hosté do zámezí.

71
    Čičovský přihrával zprava zhruba na penaltu, Grümann zneškodnil příležitost doprostřed brány.