Jablonec B – Brozany 1:0 (kon.) | Kolín – Zápy 2:2 (kon.) | Most/Souš – Č. Lípa 2:0 (kon.)
Živanice – Teplice B 1:0 (kon.)
TJ Sokol Živanice
1:0 (1:0)
FK Teplice B
Sobota 07.10.2023, 16:00 • Živanice • Česká fotbalová liga (B) • 10. kolo

Zápas třetí ligy mezi Živanicemi a B-týmem Teplic končí hubeným vítězstvím domácího celku 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil v prvním poločase Matouše Spěvák, který se trefil po centru. To je z utkání vše, děkujeme za pozornost. (17:48:03)

90+3

90+3
    Po rozehrávce nakrátko vybojovali hosté míč a ještě to zkusí.

90+2
    Domácí celek vybojoval v samém závěru rohový kop. Předtím dostal žlutou kartu za zdržování Zíma.

90+1
    Nastaví se dvě minuty. Po dlouhém autu do vápna Teplic je pískán útočný faul.

90+1
    Druhý poločas má 45 minut za sebou, uvidíme, jestli sudí budou nastavovat.

90
    ... přišla rozehrávka na krátko a po ní se hosté osvobozují odkopem.

90
    Po faulu budou mít domácí standardní situaci z pozice lepšího rohu...

89
    Domácí teď při útoku sami doplatili na špatný stav hrací plochy a po podklouznutí přišli o balon.

88
    Živanice stále drží míč na polovině soupeře, tohle domácím bohatě stačí.

87
    Blíží se závěr zápasu, hraje se nyní na polovině teplického celku.

86
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Polák, přichází Zvěřina.

85
    Domácí mohli rozhodnout! V poloúniku ale nechal jeden z domácích vyniknout hostujícího brankáře Němečka, který výrazně podržel béčko Teplic!

84
    ze hřiště odchází Kopecký, přichází Staněk.

82
    Hosté jsou sice v posledních minutách aktivnější, do šancí se ale nemohou dostat.