Chlumec n/C – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Liberec B – Kolín 0:0 (kon.) | Teplice B – Most/Souš 1:0 (kon.)
Zápy – Ústí n. L. 2:5 (kon.) | Brozany – Ml. Boleslav B 3:1 (kon.)
FK Teplice B
1:0 (1:0)
FK Baník Most - Souš
Neděle 15.10.2023, 11:00 • Na Stínadlech • Česká fotbalová liga (B) • 11. kolo

Po skončení utkání viděl ještě červenou kartu domácí Patrik Kolář, který udeřil soupeře rukou do oblasti krku. (13:12:15)

Je za námi utkání ČFL mezi Teplicemi B a Baníkem Most – Souš. Domácí poprvé v této sezoně vyhráli, když favorita na vlastní půdě porazili poměrem 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral ve 32. minutě teplický Cykalo, hosté už poté nedokázali reagovat, ačkoliv ve druhém dějství měli jasnou územní převahu.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou!

90+5

90+4
    Žlutá karta pro tým FK Teplice B (Milan Hadinec).

90+4
    Bína v obrovské šanci po zpětném centru Cibulky míč promáchl. Toto může hosty mrzet, možnost to byla velká.

90+3
    Většina hráčů hostů už je v teplickém vápně. Z hranice šestnáctky přišla na řadu střela, kterou Němeček zlikvidoval.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Střídání v týmu FK Teplice B:
    ze hřiště odchází Dominik Procházka, přichází Milan Hadinec,
    ze hřiště odchází Patrik Kolář, přichází Ladislav Jamrich.

89
    Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Matěj Kubeš).

88
    Po dalším rohovém kopu hostů došlo k zakončení, nicméně balón lapil Němeček. Poté vznikla před ním strkanice, kterou museli žehlit všichni rozhodčí.

87
    Znovu hosté pořádně přitopili pod kotlem. Fanoušci Baníku reklamovali ruku v pokutovém území, ale druhá penalta se kopat nebude.

86
    Vobecký našel u zadní tyče spoluhráče, který z první nepřesně centroval. Vykopávat tedy bude Němeček.

85
    Zhruba na polovině hrací plochy došlo k faulu, Baník bude mít k dispozici další standardní situaci.

82
    ze hřiště odchází Jehor Cykalo, přichází Ibrahima Sarr,
    ze hřiště odchází Samuel Bednár, přichází Martin Kříž.

82
    Domácí se dostali do brejku, který ovšem nevyřešili dobře. Cykalo zamířil mimo tři tyče.

82
    Zkraje 82. minuty přistál ve vápně Teplic další rohový kop, který ale odvrátil pozorný Bílek.

80
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Petr Glaser, přichází Dominik Andrzej Krukowski,
    ze hřiště odchází Michal Rjaska, přichází Dominik Bína.

78
    Hosté se nyní velice složitě usazují na soupeřově polovině. Rozhodně nejsou tak aktivní jako na začátku poločasu.