Jihlava – HC Slovan B 3:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 1:3 (kon.) | Kolín – Vienna Capitals 5:4 (kon.)
Trenčín – Frýdek-M. 0:1 (po pr.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Cracovia – Poprad 3:6 (kon.)
Vlci Žilina – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Chomutov – Tábor 5:2 (kon.) | Litoměřice – Kladno 2:4 (kon.)
Třebíč – Znojmo 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Banská Bystrica 6:1 (kon.) | Nitra – Vsetín 4:2 (kon.)
Sokolov – Slavia 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Zvolen – Humenné 4:7 (kon.)
Kobra – Příbram 0:7 (kon.) | Fribourg – Vítkovice 4:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:4 (1:1, 1:3, 3:0)
spusu Vienna Capitals
Úterý 15.08.2023, 17:30 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Přípravné zápasy

Dnešní utkání nakonec dopadlo lépe pro domácí, kteří rozhodli utkání v poslední třetině třemi góly. Ten vítězný vstřelil Lukáš Pajer třicet dva sekund před koncem třetí třetiny. To je dnes vše, děkujeme za pozornost. (21:02:27)

59:28
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kozlové otáčejí půl minuty před koncem utkání skóre! Z levé části útočného pásma si najel LUKÁŠ PAJER, který dostal nádhernou přihrávku od Zdeňka Krále přes celé útočné pásmo a vymetl šibenici rakouského brány. Kolínští dnešní zápas pravděpodobně vyhrají. Asistence: Král, Skořepa

58:56
    Vyloučení v týmu spusu Vienna Capitals:
    Antal – 2 min., sekání.

58:00
    probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny

55:49
    Vídeň měla velikou šanci! Kolínský gólman Soukup byl ale ve střehu.

54:21
    Pod nátlakem jsou v tuto chvíli Kolínští, nedaří se jim dostat z obraného pásma.

53:43
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Hampl – 2+2, hrubost.

Preiser – 2 min., hrubost.

52:39
    Zimní stadion v Kolíně bouří! Jen osm vteřin po konci přesilové hry pět proti čtyřem se Kozlové radují počtvrté v dnešním utkání. LUKÁŠ PAJER vystřelil od modré a černá guma se se štěstím dostala za brankovou čáru. Máme vyrovnáno – 4:4. Asistence: Skořepa, Král

Kolín tak využil přesilovku 5 na 3

50:51
    Přece jen Kozlové snižují stav dnešního utkání. JOSEF SKOŘEPA se před brankou po střele Kolmanna dostal k odraženému puku a procpal ho do sítě rakouského celku. Asistence: Kolmann, Pajer

50:31
    Posch – 2 min., sevření puku rukou.

49:08
    Drugge – 2 min., držení.

48:20
    Velká šance pro Kolín, Šedivý jel sám na bránu a vídeňský brankář vyjel proti němu, tudíž měl odkrytou branku, ale gól z toho nevznikl.

46:24
    Kozlové zahráli vysokou holí.

44:14
    Již po třetí v řadě se hosté osvobodili zakázaným uvolněním.

44:01
    Vídeň se také dostala k šanci ale gól nepadl.

43:30
    Kolínští měli šanci zpoza brány, ale puk do branky nedotlačili.

43:03

Matyáš Hampl

Věra Pavlovská

Jakub Eiman

Branky a nahrávky: 8. Ouřada (Dlouhý, Koukal), 28. Morong (Naar, Klinecký), 51. Skořepa (Kolmann, Pajer), 53. Pajer (Skořepa, Král), 60. Pajer (Král, Skořepa) – 19. Preiser, 21. Hartl (Drugge), 34. Heinrich (Weinger), 35. Wallner (Pallierer, Brunner)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Pinkas, Kolmann (A), Piegl, Němec, Hampl, Naar, Klinecký – Dlouhý, Skořepa, Král (A) – Vrhel, Morong, Ouřada – Síla, Koukal (C), Pajer – Šedivý, Michal Beneš, Lang
    Trenér: Jan Šťastný

spusu Vienna Capitals: Wraneschitz (Lo. Widhalm) – Heinrich, Fischer, Hackl, Drugge, Posch, Brunner, Pallierer – Antal, Cheek, Weinger – Stinil, Eriksson, Hartl – Kainz, Wallner, Zusevics – Piff, Kromp, Preiser
    Trenér: Marc Habscheid