Salzburg – Kolín 2:6 (kon.) | Lausanne – Liberec 6:2 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
2:6 (0:1, 1:4, 1:1)
SC Marimex Kolín
Sobota 02.09.2023, 12:00 • Eisarena Salzburg, Salzburg • Přípravné zápasy

Ve třetí třetině se za Kozly ještě prosadil René Piegl a zvýšil skóre na 6:1. Minutu před koncem ještě upravil skóre na 2:6 z pohledu domácích Vasily Zelenov. To je ode mne dnes vše, děkuji za pozornost. (14:19:29)

58:52
    Salzburg právě vstřelil branku!
    VASILY ZELENOV ještě upravuje minutu před koncem stav dnešního utkání na 6:2.

57:43
    Po chybě v rozehrávce Kozlů se mohli ještě prosadit Rakušané, ale Jakub Tichý byl proti.

57:22
    Kotouč v lapačce Tichého.

56:54
    Na ledě zůstává ležet jeden z domácích. Vhazuje se ve středovém kruhu.

54:23
    Zakázané uvolnění domácích.

53:49
    Ve velké šanci se objevil Koštoval, gólman Ankirchner byl ale ve střehu.

52:43
    Kotouč v ochranné síti za bránou Salzburgu, vhazuje se ve středním pásmu.

50:23
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Ke kotouči se na modré čáře dostal RENÉ PIEGL, nic nevymýšlel a vystřelil zápěstím na branku a kotouč zapadl pod horní tyč branky domácích. Bez asistence.

50:10
    Zázračný zákrok Ankirchnera, nadvakrát vychytal jednoho z hostů.

49:00
    O puk se bojuje v útočném pásmu Kolína.

47:53
    Střelu jednoho z Rakušanů zablokoval Němec, kotouč se nakonec ocitl v lapačce Tichého.

46:48

46:29
    Kozlové dostali kotouč do středního pásma.

46:05
    Zakázané uvolnění Salzburgu. Tahle přesilovka se jim zatím hrubé nedaří.

44:48
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Síla – 2 min., sekání.

43:25
    Kozlové musí vyjet z útočného pásma, je signalizovaný ofsajd.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 22. Mackner, 59. Zelenov – 9. Moravec (Ouřada), 21. Ouřada, 31. Moravec (Ouřada, Koštoval), 38. Skořepa (Pajer), 40. Ouřada (Král, Piegl), 51. Piegl

EC Red Bull Salzburg: Ankirchner (Pfarrmaier) – Kauhanen, Hörl, Lemke, Kirchebner, Posecker, Baumann – Zelenov I., Zelenov V., Sandholzer – Ramoser, Samanski, Krening (C) – Assavolyuk, Schreiner, Mackner – Vinzens, Wurzer (A), Cernik (A)
    Trenér: Teemu Levijoki

SC Marimex Kolín: Tichý (Soukup) – Pinkas, Piegl, Hampl, Němec, Klinecký, Naar, Koštoval, Hausler – Bernat, Skořepa (A), Král (A) – Vrhel, Moravec, Ouřada – Dlouhý, Koukal (C), Pajer – Síla, Morong, Šedivý
    Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Hlavaty, Wimmler – Eisl, Gatol-Schafranek