Pardubice – Žižkov 4:0 (kon.) | Skalica – Brno 6:2 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 0:2 (kon.)
FK Pardubice
4:0 (3:0)
FK Viktoria Žižkov
Úterý 23.01.2024, 10:15 • SC Xaverov, Praha-Horní Počernice • Tipsport liga • Skupina B

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:4. (12:01:54)

Pardubičtí fotbalisté ani ve třetím utkání zimní Tipsport ligy neinkasovali, druholigového nováčka porazili 4:0, když herně byl jednoznačně lepší první poločas, v němž zavěsil dvakrát Hlavatý a hlavou o břevno po rohu Tischler. Po přestávce, kdy oba celky vystřídaly téměř všechny hráče, bylo šancí mnohem méně a skóre uzavřel lobem z dálky Darmovzal. Pardubice končí druhé o skóre za Bohemians, Viktorku čeká ještě souboj o konečné třetí místo s Vlašimí.

90

90
    Tomáš Zlatohlávek si zpracoval Lupačovu přihrávku mezi dva hráče a poté napálil míč z 10 metrů jen do boční sítě.

88
    Další nákop naslepo směřuje ke Kotkovi.

87
    Mareš dohrával střet se Štrombachem nedovoleně, míč má Žižkov.

84
    Mareš se vyhnul několika hráčům a před velkým vápnem přistrčil míč v pádu Patrákovi, který placírkou o metr přestřelil žižkovskou svatyni.
    82. Denis DARMOVZAL - 4:0

82
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Zatímco se pozornost soustředila na zraněnou dvojici, hra pokračovala a nádherným dalekonosným lobem potrestal vysunuté postavení žižkovského brankáře DENIS DARMOVZAL a zvyšuje na čtyři nula pro prvoligového favorita.

82
    Nepříjemná nezaviněná srážka zřejmě koleno na koleno mezi Sodomou a Brdičkou po uklouznutí urostlého žižkovského útočníka. Zdravotníci spěchají na umělý trávník z obou laviček.

81
    Zlatohlávek nabídl míč Lupačovi, který ho nakopává znovu jen do náruče brankáře Kotka.

77
    Oba celky si vyměnily nepřesné nakopávané míče k soupeřovým brankářům.

75
    Čtvrthodinu před koncem se hraje uprostřed hřiště, Pardubice stále kontrolují tříbrankový náskok, ovšem k výhře osm nula, která by jim zajistila stejné skóre jako vedoucí Bohemians, mají daleko.

71
    Míč sice dostal do sítě žižkovský Jiří Sodoma, ale už předtím stál v ofsajdu Jaroslav Tregler, který mu centrovaný míč prodlužoval hlavou.

70
    Žižkovští získali druhý rohový kop a po obranné hlavičce jednoho z Východočechů si ho hned zopakují.

65
    Pardubický Míšek se teď nedokázal vyhnout hlavnímu rozhodčímu.

65
    Zlatohlávkova křížná střela doskákala vedle žižkovské levé tyče.

64
    Štrombachův pokus byl příliš vysoký. Ve druhé půli zatím na šance čekáme, hra oproti první půli ztratila na zajímavosti.