Dukla B – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Slavia B – Admira Praha 3:0 (kon.) | Bohemians B – Robstav 3:1 (kon.)
Táborsko akademie – Vltavín 1:1 (kon.)
FC Táborsko akademie
1:1 (0:0)
Loko Vltavín
Neděle 03.03.2024, 10:15 • SA Soukeník / UMT • Česká fotbalová liga (A) • 16. kolo

Děkujeme vám za sledování tohoto přenosu a přejeme hezký zbytek víkendu. (12:29:23)

V dnešním utkání jsme vítěze nepoznali. První poločas byl velmi vyrovnaný na obou stranách, týmy se ani nedostávaly do nějakých větších šancí, a tak jsme branku neviděli. Ve druhém poločase se v 64. minutě prosadil domácí Šplíchal, a ti tak šli do vedení 1:0. Následně se Táborští spíše bránili a na míči byl Vltavín, který se snažil vybudovat nějaké šance. Až skoro na závěr samotného utkání se prosadil hostující Hruška a srovnal tak skóre utkání na 1:1. Závěr zápasu již nebyl příliš zajímavý, jelikož Vltavín se snažil hnát čas a bylo vidět, že je pro ně bod za remízu cenný.

Dnešní utkání sledovalo 167 diváků.

90+5

90+5
    Hráči Vltavína už se nikam hnát nebudou, a tak rozhodčí ukončuje dnešní utkání.

90+3
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Hruška, přichází Sprinz.

90+2
    Na zemi zůstal ležet jeden z hráčů Vltavína, kterého pravděpodobně chytla křeč do nohy.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Míč se dotkl rozhodčího, a tak byla hra přerušena a rozehrávat budou domácí.

87
    Hlavní rozhodčí teď odpískal útočný faul Vltavína na Javorka, ale s jeho verdiktem však nesouhlasila řada hráčů hostů. Rozehrávat bude domácí golman těsně za svým pokutovým územím.
    85. HRUŠKA - 1:1

85
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Po chybě v obraně domácích se k míči dostal úplně volný HYNEK HRUŠKA, který zakončil přímo doprostřed brány soupeře.

83
    Žlutá karta pro Matěje Brabce, když se dopustil přestupku poblíž postranní čáry.

81
    Maione odcentroval míč do šestnáctky domácích, který byl celkem přetažený, ale nakonec si míč našel jeden z jeho spoluhráčů, který však nijak neohrozil bránu Kerla.

80
    Schramhauser se ocitl v osfajdu, a tak budou rozehrávat hosté.

78
    Žlutou kartu viděl hráč Maione.

78
    Hlavní rozhodčí odpískal útočný faul na jednoho z hráčů Táborska, kteří budou rozehrávat kousek od svého pokutového území.

76
    Střídání v týmu FC Táborsko akademie:
    ze hřiště odchází Šplíchal, přichází Novák.

75
    Vltavín teď kombinují na polovině soupeře, kde se pokoušejí dostat co nejvíc dopředu, ale Táborsko zatím brání celkem dobře.