0:0
(-:-)
zrušeno
Česko se letošního MS nezúčastní kvůli vysokému počtu pozitivních na Covid-19.
0:0
před zápasem
Dnešní utkání nám nabídne souboj mezi velkým outsiderem a ještě větším favoritem. Jižní Korea se bude proti Ruské házenkářské federaci pokoušet o zázrak v podobě jakéhokoliv bodového zisku, který se před samotným zápasem příliš očekávat nedá. Jihokorejci mají za sebou dva zápasy, během kterých se jim nepovedlo ani jednou zvítězit, což zcela jistě nebude stačit na postup do vyřazovacích bojů. Naopak Tým Ruské házenkářské federace dokázal během uplynulých dvou duelů vybojovat tři body, neboť v prvním souboji remizoval s Běloruskem, načež se mu povedlo zdolat Slovinsko. Rusko se bude pokoušet o co nejlepší umístění v tabulce, v tomto duelu bude mít roli obrovského favorita. Jihokorejci tak mohou pouze překvapit, v obou prohraných duelech jsme ovšem sledovali jednostranné záležitosti, což se dá očekávat také dnes.
0:0
před zápasem
Úvodní sestavy:

Severní Makedonie: Mitrevski, Tomovski – Velkovski, Stoilov, Dimitrioski, K. Lazarov, C. Kuzmanoski, Taleski, N. Markoski, F. Kuzmanovski, Kosteski, Tankoski, Krstevski, Popovski, Peševski, Miševski.

Chile: Barrientos, F. García, V. González – Ceballos, Erwin Feuchtmann Pérez, Reyes, Frelijj, Emil Feuchtmann Pérez, E. Salinas, R. Salinas, Páez, H. Feuchtmann Pérez, Callejas, Oneto Zúniga, Ayala, Donoso Andalaft.

Rozhodčí: Gubica, Milošević (oba CRO).
0:0
před zápasem
Švédsko

Také Švédsko si zajistilo postup ze základní skupiny už během úvodních dvou soubojů. Švédové na úvod nedali sebemenší šanci Severní Makedonii, kterou porazili vysoko 32:20. Ve druhém utkání pak dokoce nasázeli čtyřicet jedna branek proti Chile. Dnes si to tak s Egyptem Švédové rozdají o prvenství ve skupině.
0:0
před zápasem
Favoritem dnešního zápasu bude reprezentace Slovinska, která se před samotným duelem nachází na třetí pozici tabulky a s jistotou si zajistila postup vyřazovací fáze. Náskok před poslední Jižní Koreou je sice dvoubodový, avšak Slovinsko má proti asijské reprezentaci lepší vzájemnou bilanci. Slovinsko totiž dokázalo Jihokorejce porazit hned na úvod turnaje, poté zaznamenalo první porážku v turnaji, a sice proti Ruské federaci. O něco lépe si před tímto duelem počíná Bělorusko, které dokonce se ziskem tří bodů dominuje celé tabulce, avšak druhé RHF má naprosto totožný počet bodů. Bělorusko ve své skupině ještě neprohrálo, v prvním skupinovém souboji zaznamenalo remízu, v tom druhém si s osmibodovým náskokem poradilo s poslední Jižní Koreou. Bělorusko není před tímto zápasem v roli favorita, avšak zcela jistě může překvapit. Bělorusku hraje do karet tabulkové postavení, nicméně oba celky si již před tímto zápasem zajistili postupovou pozici, v posledním duelu tak půjde pouze o to, kdo se umístí na jaké pozici. Stále je tedy o co hrát.
0:0
před zápasem
Alžírsko
Alžírsko si zajistilo postup díky úvodnímu vítězství nad Marokem, kde to bylo opravdu těsné, protože to skončilo o pouhý jeden gól. Oba tyto týmy pak nezvládly souboje s papírově silnějšími celky, kvůli čemuž Maroko ztratilo šanci na postup. Naopak Alžírsko sice padlo jednoznačně s Islandem, ale stále může teoreticky zabojovat o první příčku. Základním kamenem úspěchu je však vítězství nad Portugalskem, na což je opravdu mizivá šance, což potvrzují i sázkové kanceláře. Určitě ale to ale Alžírsko alespoň zkusí.

První dva zápasy turnaje
Alžírsko vs. Island – 24:39
Alžírsko vs. Maroko – 24:23
0:0
(-:-)
zrušeno
USA se letošního MS nezúčastní kvůli vysokému počtu pozitivních na Covid-19.
0:0
před zápasem
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
0:0
před zápasem
Vitám všechny příznivce házené u dnešního zápasu, ve kterém se představí tým Islandu a tým Maroka. Půjde již o třetí představení obou týmů ve skupině F.Island sice ze začátku prohrál s Portugalskem, ale následně porazil Alžírsko. Maroko z úvodu právě Alžírsku podlehlo a následně prohrálo i s Portugalskem. Island si výhrou zajistí postup. Maroko by i v případě výhry muselo spoléhat na skóre a výsledek Alžírska.

Oba týmy se už se v historii potkaly. Je tomu ale už opravdu dávno. Dvacátého pátého ledna 2001 spolu týmy sehrály duel v rámci 3. kola základních skupin Mistrovství světa. Island si připsal hladce vítězství. Vyhrál 23:31.

Sázkové kanceláře favorizují a do role favorita pasují Island. Právě seveřané už na MS bojovali dokonce dvacetkrát. Jejich nejlepším umístěním zůstává pátá pozice z roku 1997, kdy se hrálo v Japonsku. Maroko se zůčastnilo čtrnáctkrát a v roce 2001 si vybojovalo svůj nejlepší výsledek – 13. místo.
0:0
před zápasem
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.