0:0
před zápasem
Dokáže Karviná v Plzni alespoň remizovat a zajistí si vítězství v základní části, nebo Talent oslavy Baníku na chvíli odloží a sníží náskok Slezanů na čele tabulky? Utkání začíná v 17:30.
0:0
před zápasem
Vzájemné zápasy hrají do karet jasně Dukle, neboť vyhrála poslední 4 vzájemné zápasy a z toho poslední 3 duely dopadly debaklem (38:22, 35:26 a 38:27).
0:0
před zápasem
Příjemnou středu u sledování házenkářské extraligy! Dnes večer je na programu nejvyšší soutěže mimo jiné i duel Jičína a Kopřivnice.

Zatímco domácí tým okupuje šestou příčku a navzdory těsným porážkám v posledních dvou duelech má místo v play-off takřka jisté, situace moravského celku je složitější. Osmá Kopřivnice má totiž jen naprosto minimální náskok na týmy z Brna a Hranic, které jí šlapou na paty a snaží se jí z postupové příčky sesadit. Uvidíme, jestli se jí dnes povede navázat na sobotní výhru proti Zubří a papírově silnějšího soka zaskočit.

Nejlepší střelec Jičína Martin Kovařík má na svém kontě 64 zásahů, na druhé straně barikády vede statistiku s 85 brankami Patrik Fulnek.

Dohrávka sedmého kola začne přesně v půl sedmé a řídit jí budou pánové Václav Horáček a Jiří Novotný.
0:0
před zápasem
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu 20. kola házenkářské MOL ligy, ve kterém se střetnou Handball PSG Zlín a DHC Plzeň. Začínáme v 17:00.
0:0
před zápasem
Zápas začíná v hale Slavia v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
0:0
před zápasem
ŠŠK Prešov (2-1-11, 329:409, 11. místo)

Házenkářky z Šariše se naopak mohou pokusit oživit skomírající naděje na postup do play-off. Šestibodovou ztrátu se zápasem k dobru by mohly ještě stáhnout, ovšem jejich forma je bídná a z posledních sedmi kol vybojovaly pouhý bod. Naposledy vydřel Prešov výhru právě nad Hodonínem 23:22. V rámci českomoravské šňůry podlehly Slovenky Plzni 27:29 a Zlínu 20:26.

Nejlepší střelkyně:
76 – Šutranová, 67 – Dvorščáková, 50 – Vargová
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
0:0
před zápasem
Rozhodčími dnešního utkání budou Hájek Milan a Nezbeda Michal.