0:0
před zápasem
Island potřebuje nutně dva body, aby se dostal na druhé místo a tím postoupil do play off. Na druhém místě je zatím Francie se šesti body, se kterou má Island pozitivní vzájemnou zápasovou bilanci (vyhrál 29:21). Zároveň však musí doufat v to, že Francie nedokáže bodovat s Dánskem. Dánové však mají postup ze skupiny již jistý.

Černá Hora se ještě v případě vítězství může dostat až na třetí příčku a to právě namísto Islandu. Tím by mohla zabojovat ještě o 5. – 6. místo. Nicméně Černohorci dokázali zvítězit jen jednou a to proti Chorvatsku (32:26). Ve třech případech pak prohráli vždy větším skóre.
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
0:0
před zápasem
Dánsko

Dánsko také patří mezi evropské házenkářské velmoci. Na turnaji Dánsko ovládlo všech šest dosavadních duelů. Nejvyrovnanější duely odehrálo Dánsko proti Chorvatsku a Islandu, ale oba tyto soupeře přehrálo alespoň o dvě branky. Před dnešním soubojem tak mají Dánové jistý postup a hrají jen o pojistku první pozice.
0:0
před zápasem
Šaľa sa po dvoch víťazstvách v novom roku nad Slaviou Praha (31:24) a Pískom (35:23) bude chcieť byť úspešná aj do tretice. Duslo sa vyhuplo na ôsmu pozíciu s 13 bodmi, na šiesty Olomouc stráca len dva body.

Dunajská Streda je tretia, v roku 2022 vyhrala dvakrát na ihriskách súperov – v Stupave 34:16 a v Hodoníne 36:22. MŠK zaostáva za prvými Michalovcami o päť, respektíve za druhým Mostom o štyri body, lenže celok zo Žitného ostrova má k dispozícii dnešnú dohrávku.