0:0
před zápasem
Vzájemné zápasy:
V prvním duelu v lednu dokázala Dukla využít domácího prostředí a Plzeň přejela po všech herních stránkách, nakonec zvítězila 32:25. V závěru základní části ve 20. kole ovšem Talent předvedl také velmi suverénní výkon a vyhrál 34:26. Kdo vstoupí do semifinálové série lépe a vybojuje první bod? Hraje se na tři vítězné zápasy systémem doma – venku – doma – venku – doma.
0:0
před zápasem
Hezkou sobotu u sledování házenkářské extraligy! Krom semifinále se dnes rozbíhají též boje o 5. – 8. místo, večer je na programu první duel z dvojzápasu mezi týmy KH ISMM Kopřivnice a HBC Ronal Jičín.

Hosty do pavouku o umístění poslala pražská Dukla, které Ronal podlehl v tom nejkratším možném počtu zápasů. Oproti tomu domácí svému soupeři, plzeňskému Talentu, ve čtvrtfinále vzdorovali o něco málo úspěšněji, a dokonce i zvládli vybojovat jednu výhru, jenže tak jako tak nakonec z turnaje o titul vypadli.

Utkání v hale ZŠ Emila Zátopka začíná v 13:00 a řídit ho budou pánové Michal Hanák a Luboš Pavlíček.
0:0
před zápasem
TJ Cement Hranice

Domácí Cement Hranice je na tom mnohem lépe. Hranice mají na kontě patnáct bodů a bez problémů drží průběžnou desátou pozici. Na deváté Brno ale ztrácí už osm bodů. Naopak na svého dnešního soupeře mají Hranice k dobru náskok devíti bodů. V posledním duelu prohrály Hranice 24:33 na hřišti Brna.
0:0
před zápasem
Hezkou sobotu u sledování play-out házenkářské extraligy! Los třetího kola bojů o udržení proti sobě svedl týmy z Nového Veselí a Brna.

Bude se jednat o duel dvou celků, které zatím ve druhé fázi soutěže nepoznaly hořkou pachuť porážky. Domácí dvěma venkovními výhrami rozšířili svůj náskok na poslední Maloměřice na propastných šest bodů, zatímco hosté stále stojí neohroženě na čele skupiny.

Oba vzájemné zápasy dnešních soků v základní části skončily remízami. Lednový souboj na půdě Handballu přinesl výsledek 20:20, odveta o tři týdny později skončila zase poměrem 25:25. Uvidíme, zdali se trend z dlouhodobé fáze přenese i do play-out.

Utkání v ZDT Aréně začíná v 17:00 a na starosti ho budou mít pánové Tomáš Kozler a Martin Zych.
0:0
(-:-)
před zápasem
Úvodní zápas se odehraje v Zubří, odveta je na pořadu o tři dny později od 20:15 ve švýcarském Gümligenu.