ATP Cagliari (Antuka)
2:1
6:4
2:6
6:1
Andrej Martin navázal na vítězství krajana Kovalíka a může se těšit na osmifinále proti Tayloru Fritzovi.
WTA Bogota (Antuka)
1:2
6:4
4:6
4:6
Martincovou čeká ve druhém kole držitelka divoké karty, domácí Maria Camila Osoriová Serranová, kterou známe dobře i přerovských kurtů. Devatenáctiletá Kolumbijka je sice až 180. na světě, ale na turnaji v Bogotě byla před dvěma lety ve čtvrtfinále. Zápas vám samozřejmě přineseme v podrobném on-line přenosu. Děkujeme vám za pozornost a při dalších přenosech na počtenou.
WTA Charleston (Antuka)
0:2
6:74
2:6
Tažení australské kvalifikantky utnula Petra Kvitová, která potvrdila roli favoritky. Češka se mohla celý zápas opřít o výborné podání, soupeřku nepustila za celý zápas ani k jedinému brejkbolu.
Sandersová se v souboji levaček na servisu rovněž skvěle držela, ovšem jen do stavu 2:2 ve druhém setu. Pak se Petře začalo více dařit na returnu a soupeřce již ve zbytku zápasu povolila jen sedm míčků. Zápas jinak příliš mnoho atraktivních výměn nepobral, většinou se rozhodovalo hned na podání. Hlavní je, že se česká reprezentantka nijak výrazně nezdržela na kurtu, v osmifinále bude vyhlížet lepší z dvojice Kovinićová – Fernandezová.
0:0
3:4
skreč 1
Bohužel došlo na očekávaný scénář. Jonáš Forejtek po ztraceném podání utkání skrečoval. Jeho letošní antuková premiéra tak skončila opravdu smolně. Nezbývá než popřát českému mladíkovi co nejrychlejší uzdravení. Snad bude pro příští turnaje opět fit.
Challenger Split (Antuka)
0:1
2:6
0:5
skreč 1
Akira Santillan se rozhodl utkání bez zjevného důvodu skrečovat. V sychravém počasí nechtěl dále pokračovat ve hře. Umpirová rozhodčí jej chvíli bez pauzy na ošetření nechtěla nechat opustit kurt, následně ale po vysílačce Australanovi konec zápasu "vyjednala". Z postupu do další fáze turnaje se tak raduje Zdeněk Kolář, který po triumfu v portugalském Oeiras natáhl svou vítěznou sérii na šest zápasů. V osmifinále změří Čech ve Splitu síly s Thanasim Kokkinakisem (224.). Bývalý 69. tenista světa startuje na chorvatské antuce díky chráněnému žebříčku.