WTA Birmingham (Tráva)
0:2
3:6
0:6
Marie Bouzková si na turnaji WTA 250 zahraje čtvrtfinále. V osmifinále povolila Carolině Garcíaové jen tři gemy, z kurtu ji vyprovodila výsledkem 6:3 a 6:0.

Začátek zápasu přitom vyšel lépe francouzské tenistce, která jako první prolomila soupeřce servis a vedla 3:1. Jenže pak se hra Garcíaové sesypala a na kurtu začala řadit Marie Bouzková. Dvaadvacetiletá rodačka z Prahy posléze nepovolila soupeřce do konce zápasu zisk jediné hry, ve druhém dějství uštědřila mírné favoritce utkání kanára.

Ve čtvrtfinále se Marie Bouzková utká s vítězkou zápasu Alja Tomljanovićová – Coco Vandewegheová.
0:2
3:6
6:73
Ve čtvrtfinále se Zdeněk Kolář utká s vítězem utkání Kamke – Veselý.
0:2
1:6
2:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších přenosů zase někdy na viděnou.
2:0
6:1
7:5
Dnešní duel nakonec končí vítězstvím favorizovaného Dalibora Svrčiny, který vítězí po setech 6:1 a 7:5. První sada přinesla poměrně dost brejkbolů českého hráče, ten se až postupem času dostal k jejich úspěšnému využívání. Přesto Dalibor Svrčina ovládl první set poměrem 6:1. Ve druhém setu jako první zaznamenal brejk Alexander Erler, který ovšem vzápětí přišel o své podání. Přesto mohl Rakušan druhou sadu dopodávat, avšak v desáté hře neunesl tíhu okamžiku a na brejkbol reagoval dvojchybou. Dalibor Svrčina toho dokázal i nadále využít a druhý set otočil z 4:5 na 7:5.
2:0
6:3
6:4
Dnešní duel nakonec přinesl hodně překvapivého vítěze, kterým je Tobias Kamke. Zkušený Němec porazil Jiřího Veselého po setech 6:3 a 6:4 a může se tak radovat z postupu do čtvrtfinále, kde se utká se Zdeňkem Kolářem. Kamke jako první čelil v prvním setu brejkbolům, avšak ty se mu povedly odvrátit a sám se jako první dostal k brejku. Německý tenista následně první sadu dokázal dopodávat do vítězného konce. Němec se do nadějného vedení dostal také ve druhém setu, jenomže stoprocentní bilanci si na podání nedokázal udržet. Jiří Veselý sice otočil ve druhém setu na 4:3, jenomže soupeř ve skvělé koncovce uhrál tři gemy v řadě a vyhrál 6:4.