Vlašim – Pardubice 3:6 (kon.) | Plzeň – Karviná 3:1 (kon.) | Most – Třinec 5:1 (kon.)
Letohrad – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:3 (kon.) | Kladno – Kert Park Praha 2:3 (kon.)
HBC Plzeň
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HbK Karviná
Sobota 28.09.2013, 14:00 • Hokejbalová hala Plzeň • CROSSDOCK Extraliga

Plzeňští nakonec mohou slavit vítězství, když se ve třetí třetině ještě jednou dostali do vedení, které už udrželi. Navíc v samotném závěru ještě pojistili výhru gólem do prázdné branky, a vzhledem k zaváhání Vlašimi se tak dočasně posouvají do čela extraligové tabulky.

Pro dnešek se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů z hokejbalové Ford Credit Extraligy. (15:50:03)

45:00

44:33

44:06
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! PETR ZEMAN se trefuje do prázdné branky poté, co vystihl hostující rozehrávku. 3:1.
    Bez asistence.

43:49
    Kejř se dostal ve vlastní třetině k míčku a okamžitě ho zkusil lobem poslat do odkryté branky. K té mu chybělo možná deset čísel.

43:37
    Hosté to zkoušejí bez brankáře v pěti proti čtyřem.

43:37
    Oddechový čas pro hosty.

43:37
    Daniel Krásný (PLZ) dostává menší trest za sekání a pokračuje se opět ve čtyřech.

43:12
    Domácím začíná zkrácená přesilová hra.

43:08
    Hercig se dostal až za branku domácích a hledal mezi kruhy zcela osamoceného Konečného. Tuto přihrávku však na poslední chvíli zablokoval svojí holí pozorný Marek.

42:43
    Icing hostů.

42:37
    Kavalír ihned po buly prověřil Vaškovu pozornost střelou od modré. Gólman Karviné vyráží.

42:33
    Radim Pietrasz (KRA) je vyloučen za hákování. Mezitím došlo ještě k ošetření brankáře Vaška.

42:26
    Domácí v oslabení drží Karvinou pod tlakem. Krásný se střelou ale neuspěl.

41:35
    Benedikt s Malým při vlastním oslabení pláchli hostující obraně. Druhý jmenovaný ale nedokázal prostřelit ležícího Vaška.

41:12
    Ondřej Krpal (PLZ) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

40:52
    Gřonka mohl střílet z mezikruží po nepřesné rozehrávce hostí. Vaška ale z dobré pozice nepřekonal.

40:17

39:45
    Hosté se dostali do dalšího nebezpečného protiútoku, ale opět nedokázali zakončit.

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 24. Zeman (Valenta), 37. Valenta (Švarc, Zeman), 45. Zeman – 30. Konečný

HBC Plzeň: Marek (Semera) – J. Benedikt, Edl, Slanec, Kavalír, Krpal, Frajdl – Malý, O. Benedikt, Krásný, Gřonka, Polívka, Kejř, Švarc, Zeman, Valenta
    HbK Karviná: D. Vašek (Horvát) – Dittmann, Tomiczek, Pirch, M. Vašek, Swatko, Němcová – Konečný, Řehůřek, Škabraha, Kubica, Pietrasz, Hercig, Farský, Kozmá

Rozhodčí: Tuček, Pečený