Karviná – Opava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Jablonec 4:4 (kon.) | Olomouc – Ostrava 3:0 (kon.)
Liberec – Slovácko 2:0 (kon.)
MFK Karviná
0:1 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 28.09.2013, 10:30 • Kovona Karviná • Celostátní liga staršího dorostu

Skončil nám zápas 12. kola 1. ligy staršího dorostu ve fotbale, ve kterém domácí Karviná nestačila na poslední Opavu. Opava byla v druhém poločasu lepším týmem a svůj tlak proměnila v 80 minutě gólem, o který se postaral Pavel Zagol. Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a u dalších dnešních sportovních přenosů se budu těšit na shledanou. (12:43:08)

90
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Jakub Košár, přichází Jakub Kučerák.

86
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Pavel Zagol, přichází Aleš Kubalák.

85
    Karviná si pomohla útočným faulem a přišla o míč v pokutovém území.

83
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Pavel Koziol, přichází Jarek Plewa.

80
    Opava právě vstřelila branku!
    Karviná si o to svým výkonem koledovala. V pokutovém území se dokázal uvolnit PAVEL ZAGOL, který střelou podél Pechy dokázal dostat míč do sítě.

78
    Další příležitost Karviné tentokráte zastavuje ofsajd.

77
    Na podruhé si míč v pokutovém území našel Leibla, který hlavičkuje nad.

76
    Karviná bude zahrávat rohový kop.

75
    Machuča se dokázal uvolnit v pokutovém území domácích, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

73
    Opava má stále v závěru tlak.

70
    Opava si pomohla útočným faulem a přišla o míč.

68
    Pavel Zagol se dostal ke střele, ale míč mu nesedl a končí vedle branky domácích.