Tango Brno – Sparta 5:3 (kon.) | Chrudim – Slavia 8:1 (kon.) | Benago Praha – Hradec Králové 3:2 (kon.)
FK Chrudim
8:1 (7:1)
SK Slavia Praha
Pátek 01.11.2013, 20:10 • Sportovní hala Chrudim • 1. Futsal liga

Chrudim poráží pražskou Slavii díky skvělému první poločasu 8:1 a aspoň na pár dní se vyšvihla do čela tabulky. Příjemný zbytek pátku vám z Chrudimi přeje Petr Dejnožka. V pondělí na přípravném zápase proti Kairatu Almaty, na shledanou! (21:34:38)

39:47
    Na závěr ještě přišla Olivova střela také mimo.

39:24
    Devátý gól mohl po Douglasově přihrávce vsítit Roman Mareš, jeho střela se však mezi tři tyče nevešla.

38:43
    Zdá se, že chrudimskému týmu se již moc hrát nechce. Zatím kombinuje na své polovině.

38:00
    Oliva hledal nabíhajícího Sopa, ten jeho úmysl však nepochopil.

37:24
    Dělovku Douglase vytáhl skvělým zákrokem Kučera nad břevno!

36:43
    Roman Mareš roztáhl protiútok na Douglase, který však svoji stře poslal do nohy vracejícího se obrínce.

35:42
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí futsalisté se ve druhém poločase přece jen prosazují! Milimetrová přihrávka našla ZDEŇKA CHMELÍKA, ten udělala dva rychlé kroky a nekompromisní střelou po zemi propálil slavistického brankáře Kučeru – 8:1!

34:41
    Koudelka znovu postupoval sám na branku Slavie, udělal kličku ale ani přesto brankáře Kučeru neprostřelil!

34:22
    Roman Mareš dostal od Eisenreicha naloženo do obličeje. Vypadá to však, že bude v pořádku.

33:28
    Znovu se do šance dral Zdeněk Chmelík, ani nyní však nedokázal chrudimský hráč kloudně zakončit.

32:43
    Chmelík z levé strany ještě vylepšoval pozici pro Felipeho, ten se ale k balonu nedostal.

31:14
    Chrudimským již nevychází kombinace tak dobře, jako v první půli. Nutno ale říci, že pražský celek svoji defenzívu také zlepšil.

29:45
    Slavia zatím ve druhém poločase drží čisté konto. Narušit se to snažil Felipe, který chtěl Kučeru přelobovat. Hostující brankář se ale nachytat nenechal.

28:16
    Centr Romana Mareše našel nohu, který v akrobatické pozici přestřelil.

28:03
    Tvrdě na palubovce skončil Tomáš Koudelka po střetu s Janem Krátkým, který svůj zákrok pochopitelně vidí žlutou kartu.

27:06
    Tomáš Konta postupoval sám na brankáře, Žďánský ho ale bravurně vychytal!

25:36
    Stále hrajeme beze změny. Chrudimští drží balon a snaží se splnit přání svých fanoušků, kteří si žádají desítku.

Petr Dejnožka

Branky: 1. Mareš R., 2. Rešetár (Koudelka), 4. Douglas, 6. Douglas, 8. Koudelka, 11. Rešetár (Mareš R.), 16. Koudelka, 35. Chmelík – 4. Sop

Karty:   2. Brychta (SLA), 28. Krátký (SLA)

FK Chrudim: Žďánský (Olinha, Meller) – Mareš R., Max, Kopecký, Olinha, Douglas, Rešetár, Felipe, Koudelka, Chmelík, Slováček
    SK Slavia Praha: Kučera (Krajč) – Brychta, Eisenreich, Šimon, Oliva, Sop, Novotný, Konta, Krátký, Matějka

Rozhodčí: Trlida, Ježek