Jihlava – Plzeň 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Kladno 3:1 (kon.) | Letohrad – Ústí n/L 4:3 (1:0 po s.s.)
Most – Vlašim 4:2 (kon.) | Karviná – Pardubice 1:3 (kon.) | Třinec – Kert Park Praha 2:3 (0:1 po s.s.)
SK Jihlava
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HBC Plzeň
Sobota 02.11.2013, 14:00CROSSDOCK Extraliga

Díky za pozornost, příště na shledanou. (15:57:36)

Nejlepšími hráči utkání byli jednoznačně oba brankáři. Tomáš Humlíček i Jan Marek.

Infarktový závěr už žádnou branku nepřinesl. Oběma týmům se sluší poděkovat za hezkou podívanou při sobotním chladném odpoledni. Plzeňští v závěru zabojovali a při power-play se jim podařilo snížit. Domácí však silou vůle urvali 3 body.

45:00

44:51
    Ondřej Jobák tzv. dudlal v pásmu a šetřil vteřinky. To už bylo příliš na nervovou soustavu Petra Zemana (PLZ), který do něj zajel – 2 minuty za napadení.

43:30
    Strhující závěr. Šance střídá šanci, publikum ve varu.

42:41
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hostům se podařilo využít výhodu dvou mužů v poli. Nahrávku z rohu hřiště zužitkoval bez váhání MICHAL EDL, který ukončuje Humlíčkovu 87minutovou neprůstřelnost. V závěru to bude ještě drama. Asistence: Ondřej Kejř, Daniel Krásný.

42:16
    Jobák vyhazuje do středního pásma.

Brankář Marek zůstává na střídačce! Hosté zkouší powerplay!

Josef Kadaně si vyžádal oddechový čas. Zřejmě jedna z posledních šancí k vyrovnání.

42:07
    Jakub Vávrů (JIH) – 2 minuty za hákování.

40:23
    Střela Petra Zemana mírně zaplavala – pro Humlíčka no problem.

39:34
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Michal Kříž vyslal nádhernou pumelici od červené čáry, do které vložil svou hůl ONDŘEJ JOBÁK. Míček končí za bezmocným Markem. Domácí navyšují své vedení. Asistence: Michal Kříž.

39:04
    Na Petra Lešku si zahrál Ondřej Jobák. Trochu zamíchat s míčkem za brankou a netušeně vyzval ke střele Štěpána Brázdu. Jihlavský univerzál pálí do připraveného Marka.

38:20
    Pískán icing domácích. Přihrávka byla ale tečována. Sudí Vokruka se omlouvá a vhazuje se ve středovém kruhu.

37:59
    Kapitán hostujícího celku, Jiří Benedikt, se provinil hákováním a po zásluze dostává 2 trestné minuty za hákování.

37:30
    Polovina třetí třetiny za námi. Mění se strany.

35:55
    Přesilovkový žolík Roman Smutný naznačil přihrávku, ale pokusil se překvapit Marka střelou mezi betony. No kdepak, při současné formě nemůže takové táhlé zakončení plzeňského brankáře ani znervóznit, natož nachytat na švestkách.