Studénka Sledge – SOHO Olomouc 0:5 (kon.) | Zlín sledge – SHK Mustangové 3:0 (kon.)
HC Sledge Studénka
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 02.11.2013, 11:45 • SAK Studénka • Česká para hokejová liga

Dnešní utkání zvládlo lépe mužstvo hostujících Kohoutů z Olomouce. Domů si odvážejí 3 body po zasloužené výhře 5:0. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (13:38:06)

45:00

44:38
    Po tvrdém střetu zůstává na ledě ležet domácí Hornych. Za téčko si odpykává trest hostující Novák.

43:01
    Probíhají poslední dvě minuty tohoto utkání.

40:30
    Hosté nedokázali využít třetí přesilovku narozdíl od předešlých dvou. Domácí v plném počtu.

39:21
    Domácí brankář Kudela se vyšvihl skvělým zákrokem proti Heringovi, který se uvolnil před jeho brankou.

38:30
    A další oslabení domácích. Keller si odsedí 2 minuty za hrubost.

38:30
    Domácí narozdíl od hostů neproměnili přesilovou hru, hosté v plném počtu.

37:31
    Zakázané uvolnění domácích v přesilové hře.

36:30
    Domácí si zahrají druhou přesilovou hru v zápase. Za hosty se provinil Stodola za nedovolené bránění a odsedí si dvouminutový trest.

36:10
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté opět využívají přesilovou hru! Novák přenechal puk PABSTOVI a ten vymetl pravý růžek domácí branky. Asistence: Novák

35:36
    Hosté si zahrajou další přesilovou hru. Za nedovolené bránění si odsedí menší trest Kudrna.

34:01
    Kohouti rychle využívají přesilovku! Po střele Heringa doráží do odkryté domácí klece NOVÁK. Asistence: Hering

33:49
    Domácí Keller je odkázán na trestnou lavici za téčko.

33:05
    Mlčák ztratil puk ve vlastním pásmu, ale hostující akci přerušila píšťalka rozhodčího – přihrávka rukou.

30:25
    Vyhozený puk z hostující třetiny měl namířeno k domácímu bránkáři, kde ho stíhal Hering. Avšak domácí brankář stihl přikrýt kotouč.

30:01

Druhou třetinu opět ovládli hosté, kdy po gólu 12 sekund před koncem zvítězili 1:0. Třetí třetina začne přibližně v 13:08.

30:00

Dušan Gergö

Branky a nahrávky: 8. Pabst, 14. Hering (Brix), 30. Bejvl (Pabst), 35. Novák (Hering), 37. Pabst (Novák)

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Kudrna, Hornich, Žák – Mlčák, Krajča, Kudela V., Keller, Filipowski
    Trénér: Šopík Jan

SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Bejvl, Brix, Pabst – Veselý, Stodola, Hering, Černoch, Novák, Prášil
    Trenér: Bříza Jiří

Rozhodčí: Rapák Martin – Berkebile Derek