Neděle 10.11.2013, 11:00CROSSDOCK Extraliga

45:00

44:48
    Plzeň právě vstřelila branku!
    V samotném závěru kosmeticky upravuje skóre v přesilové hře MICHAL EDL – 4:2! Asistence: Jaroslav Kejř a Miroslav Polívka.

38:28
    Tomáš Horák (VLA) dostává za sekání 5 minut + trest do konce utkání! Hosté mají šanci vrátit se zpět do zápasu!

35:05
    Hosté snižují v početní výhodě, trefil se JAROSLAV KEJŘ – 4:1! Asistence: Jiří Benedikt a Ondřej Benedikt.

30:01

30:00

29:03
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Krátce před koncem druhé část domácí opět zužitkovali početní výhodu, míček do sítě dostal JAN STŘECHA – 4:0! Asistence: Pavel Dušek a Libor Topolánek.

20:33
    Domácí využívají přesilovou hru a odskakují na rozdíl tří branek, raduje se TOMÁŠ HORÁK – 3:0! Asistence: Josef Blažek a Jan Střeska.

18:03
    Dnešnímu utkání přihlíží 80 diváků.

15:35
    Druhý gól Vlašimi střílí krátce po přestávce JAKUB ŠINDELÁŘ – 2:0! Asistence: Martin Čičatka.

15:01

15:00

02:45
    Domácí hokejbalisty dostává do vedení již ve třetí minutě LIBOR TOPOLÁNEK – 1:0! Asistence: Jan Střech a Jan Nýdl.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Ondřej Grym

Branky a nahrávky: 3. Topolánek (Střecha, Nýdl), 16. Šindelář (Čičatka), 21. Horák (Blažek, Střeska), 30. Střecha (Dušek, Topolánek) – 36. Kejř (J., O.), 45. Edl (Kejř, Polívka)