Vítkovice – Sparta 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 2:3 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 1:2 (0:1 po s.n.)
Chomutov – Liberec 2:0 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Třinec – Slavia 5:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Berani Zlín
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Mountfield HK
Pátek 22.11.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Dnešní vyrovnaný a na branky chudý duel dospěl až do samostatných nájezdů, kde byli lepším celkem Hradečtí hokejisté. Vítěznou trefu vzal na sebe Rastislav Dej. Berani tak po dvou výhrách v základní hrací době získali jeden bod. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek pátečního večera. (19:53:26)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    Druhý bod zajišťuje hostům vítězným samostatným nájezdem RASTISLAV DEJ.

Leška neuspěl mezi Kantorovy betony – 0:1

Za Zlín jede Petr Leška.

Hradecký útočník našel volné místečko v brance a Mountfield se ujímá vedení 1:0.

Poslat hosty do vedení může Rastislav Dej.

Honejsek opět zkusil svojí oblíbenou kličku, tentokrát ale neuspěl stále 0:0.

Jako druhý za Zlín pojede nájezdový specialista Antonín Honejsek.

Michal Tvrdík na Kašíka nevyzrál – 0:0.

Rána Filipa Čecha gólová podle videozáznamu nebyla – 0:0

Zlínský útočník předvedl totéž co proti Slavii a kotouč se otřel o břevno. Zda to byla branka budou sudí konzultovat na videu.

První pojedou domácí, konkrétně Filip Čech.

Samostatné nájezdy začínají.

Většina času v prodloužení se sice odehrála před Kantorem, ale to nic nemění na tom, že se pojedou po menší úpravě ledu samostatné nájezdy. Zlín si v posledním duelu na samosatné nájezdy poradil s pražskou Slavii, kdy měl na výhře velikou zásluhu brankář Kašík. Uvidíme, jak se oběma celkům povede v dovednostní soutěži.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:26
    Řezníčkovu dělovku z první Kantor odvrátil do rohu kluziště, Zlín stále v útočné třetině.

64:37
    Kantor musel zasáhnout levým ramenem proti dalekonosné střele Lešky.

64:17
    Honejsek s kotoučem v útočném pásmu sice upadl, ale ještě ho chvíli dokázal udržet na své hokejce.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 42. Tesařík (Melenovský) – 19. Šimánek (Mertl, Dej), rozh. náj. Dej

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Valenta, Marušák, Řezníček, Zámorský, Horák, Tesařík – Veselý, Leška, Balaštík – Čajánek, Holík, Kubiš – Čech, Melenovský, Honejsek – Köhler, Ondráček, Okál.
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Vydarený, Harant, Mikuš, Pláněk, Frühauf, Ptáček, Plášil – Šimánek, Mertl, Dej – Podlešák, Knotek, Švagrovský – Škoda, Langhammer, Tvrdík – Rousek, Červený, Švihálek

Rozhodčí: Horák, Hribik – Bláha, Kostka