Havířov – Třebíč 3:1 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 1:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 4:0 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 0:1 (0:1 po s.n.) | Beroun – Mladá Boleslav 1:7 (kon.)
Jihlava – Ústí n/L 9:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
9:3 (1:0, 6:2, 2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 07.12.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava. • 1. liga (ČR)

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (19:46:05)

Utkání, ve kterém padlo dvanáct gólů, končí. Dukla Jihlava porazila svého soupeře 9:3 hlavně po druhé třetině, kdy dala svému sokovi celkem šest gólů. Hattrick si v dnešním zápase připsal Marek Prokš, který se podobným počinem prezentoval v sezoně již proti Šumperku. Zatímco hostující Milan Vobořil ještě něco diskutuje se sudími, domácí hráči si užívají zaslouženou děkovačku.

60:00

59:56

59:27
    Dlouhý chtěl vyhodit, ale puk zastavil na modré Kotvan.

59:11
    Po přihrávce Čachotského netrefil puk před opuštěnou klecí střelec Marek Prokš.

59:00
    Dohrává se poslední minuta utkání.

58:41
    Kotvan trefil ranou od modré pouze před brankou stínícího Hubáčka, který s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.

57:56
    Za melodie písně co jste hasiči, co jste dělali projel napříč brankovištěm Tomáš Čachotský, který byl vzápětí zahákován Milanem Vobořilem (UNL), který za svůj prohřešek dostává dvě minuty. Na vyloučení: 6-10.

57:10
    Michal Velecký chtěl projít přes dva protihráče, což bylo nad jeho síly.

56:46
    Střela Tomáše Čachotského našla jen hůl Brože, který ihned poté vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

56:01
    Třetí šance Dukly během pár minut. Michal Důras před brankou Dlouhého netrefil kotouč. Pravděpodobně by poté zakončoval do prádzné klece.

55:45
    A ani napodruhé netrefil Haluza puk.

55:35
    Petr Haluza promáchl před opuštěnou klecí, když mu výbornou přihrávku naservíroval Hubáček.

55:08
    Snaha hostujícího týmu je teď evidentní – nedostat dest gólů.

54:51
    Čachotský kombinuje v útočném pásmu a už dobrých dvacet vteřin drží puk.

54:36
    Ústí nad Labem v plném počtu.

53:43
    Martin Kurítko si vybruslil zpoza branky k pravé tyči Petráska, ale tam ho o puk připravili beci hostů, kteří vzápětí vyzahují puk až k Rittichovi.

53:18
    Střelu Podlipnika od modré Dlouhý viděl a bez problémů ji chytá.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Vysloužil (Velecký), 24. Důras (Hubáček, Haluza), 31. Čachotský (Malec, Krupka), 34. Malec (Čachotský, Krupka), 35. Hubáček (Důras, Haluza), 35. Prokš (Mikeš, Čachotský), 38. Prokš, 46. Čachotský (Malec, Krupka), 53. Prokš (Štebih, Čáp) – 34. Boháč (Hanzl, Černý), 35. Vávra, 42. Baránek (Boháč, Hanzl)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný, Zadražil, Mocek, Podlipnik, Čáp, Kotvan, Štebih – Čachotský, Mikeš, Prokš – Důras, Hubáček, Haluza – Velecký, Vysloužil, Kuřítko – Krupka, Malec. Trenér: Petr Vlk.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (35. Dlouhý) – Sklenička, Pavlík, Brož, Holomek, Černý, Smetana, Vobořil – Kloz, Roubík, Tůma – Vávra, Loskot, Rod – Baránek, Hanzl, Boháč – Dostálek, Přeučil, Pořický. Trenér: Milan Skrbek.

Rozhodčí: Jeřábek – Adamec, Poruba