Vsetín – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Kobra – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Orlová – Opava 0:5 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 9:2 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 3:2 (2:1 po s.n.) | Technika Brno – Přerov 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Vrchlabí 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 3:2 (kon.) | Nymburk – Děčín 9:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Klatovy 4:3 (kon.)
Kolín – Milevsko 4:1 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 1:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
HK Nový Jičín
Středa 18.12.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

S konstatováním, že Nový Jičín slaví vítězství po prodloužení, se z lapače pro letošek loučíme. Přejeme vám příjemný zbytek roku a nashledanou v roce 2014. (20:22:16)

Zásahy brankářů celkem: Hromada – 14, Šrámek – 42. Vyhraná vhazování: Vsetín – 35, Nový Jičín – 33.

64:57
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Nájezdů se v dnešním chladném podvečeru nedočkáme. Novojičínský centr vyhrál buly přímo na MICHALA HORÁKA a ten se zřejmě rozpomněl na extraligové doby v zelenožlutém dresu. Jeho projektil od modré totiž splňoval ty nejpřísnější parametry. Puk se od tyčky odrazil za brankovou čáru a Hromada byl bez šance. Asistence: Petr Macháček.

64:54
    Vhazuje se před Hromadou.

64:10
    Tak tak, že teď hostům nevyšel rychlý výpad, brusle jednoho z beků VHK ale v poslední chvíli překazila Kabeláčovu možnost vystřelit. Z protiútoku v akci tři na dva pálil Mikšovský, Šrámek se znovu zaskvěl.

63:40
    Domácí znovu pobývali v útočném pásmu, puk ale nedokázali dostat od mantinelu.

62:11
    Hromada teď zastavil slabé nahození ze středního pásma, hosté už se očividně nikam neženou.

61:50
    Pokorný s Kajabou teď udělali vítr v hostující obraně. Nakonec se do zakončení dostal Kajaba, jeho střelu pod víko ale vytěsnil Šrámek nad.

61:35
    Hurtíkovu tvrdou střelu od modré zastavil bez větších problémů Šrámek.

60:56
    Kubo nastřelil puk před bránu, nikdo z dojíždějících domácích hráčů ale netečoval.

60:32
    Prodloužení začíná opatrně, aktivněji zatím působí Vsetín.

60:01

Ve třetí třetině se Vsetínu povedlo srovnat, třetí branku však ani přes soustavný tlak přidat nedokázal. A protože se v závěru neujala ani Vnekova tečovaná střela, která zazvonila o tyč domácí klece, budeme svědky prodloužení.

60:00

59:50
    Poslední útok – pokud Jičín vyjede zpoza své brány.

59:30
    Domácí jsou v plném počtu.

59:30
    Jičín na to že hraje v přesilovce příliš nepředvádí.

59:00
    Puk je ve středním pásmu.

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 20. Kubo (Ševčík, Vítek), 46. Vítek (Tichý, Vrba F.) – 9. Uhlár (Kabeláč, Chvostek), 25. Lehečka (Kacíř, Kabeláč), 65. Horák (Macháček)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Hurtík, Vrba L., Vrba F., Tichý, Žák, Tesařík, Farda, Báchor – Kajaba, Vaněk, Mikšovský – Kubo, Ševčík, Vítek – Hruška, Podešva, Pokorný – Kývala, Daněk, Janeba.
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) – Gebauer, Dusík, Kacíř, Kabeláč, Pelikán, Lehečka, Cabák, Vašut, Sprušil, Putniorz, Macháček, Horák, Gulda, Chvostek F., Hanák, Vnenk, Zedník, Chvostek M., Uhlár.

Rozhodčí: Netopil – Goňa, Smilek