Hranice – Lovosice 27:26 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 30:34 (kon.) | Jičín – Královo Pole 26:24 (kon.)
Zubří – Zlín 24:25 (kon.) | Plzeň – Přerov 35:19 (kon.) | Dukla – Frýdek-M. 36:26 (kon.)
TJ Cement Hranice
27:26 (15:17)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 14.12.2013, 16:00 • SH Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Tímto kolem nám skončila podzimní část extraligy a jarní začne až ke konci ledna.
    Proto bych Vám tímto popřál hezké prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok.
    Budu se na Vás těšit u dalších on-line přenosů z házené v novém roce. (18:21:10)

Lovosice byly ve vedení po většinu utkání, kdy jejich náskok byl až pětibrankový. Již v závěru prvního poločasu ztratilly svůj náskok a podobný scénář měla i druhá půle, kdy Lovosice vedly ovšem nezvládly závěr utkání, kdy si domácí svým houževnatým výkonem vybojovali vítězství.

Skončilo nám velice vyrovnané utkání, po kterém se nakonec ze dvou bodů do tabulky raduje domácí tým z Hranic.

Statistiky: Kučerka, Kleisl – Magrla P., Stržínek 2, Rachač 7, Zemánek, Brož, Čadra 2, Kobliha, Samiec J., Tůma 10, Galus 3/1, Samiec T., Šíra 3

Adamík, Šálek – Krahulík 1, Landa 6, Sýkora, Motl, Chroustovský, Klimt 2, Hes 6, Semerád, Jonáš 7, Kolomazník, Miko 4, Malý