Litoměřice – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Jihlava 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 7:1 (kon.)
Motor ČB – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Kadaň – Beroun 5:0 (kon.)
Třebíč – Benátky n/J 3:0 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 08.02.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni ze stany hostů PETR MOCEK z domácí strany to pak byl TOMÁŠ ŠTŮRALA.

Tři body zůstávají na domácím ledě. Šumperk ve třetí třetině dokázal vstřelit tři branky zásluhou Sedláka, Semoráda a Dudáše. Jihlava pak přidala ještě jednu branku a to když se trefil Štěpánek. Draci tak porazili svého soupeře výsledkem 6:2

60:00

59:14
    Tomáš Brunec dvě minuty hrubost.
    Ondřej Malec pět minut plus trest do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.
    Dobrovolný dostává osobní trest za nesportovní chování.

59:06
    Draci právě vstřelili branku!
    Brunec poslal puk MARTINU DUDÁŠOVI který dokázal prostřelit Sáblíka. Asistence: Tomáš Brunec, Karel Plášek.

58:56
    Střela Čápa byla nepřesná.

58:36
    Šumperk ve čtyřech.

58:19
    Urbancovu střelu z modré schoval Štůrala do lapačky.

58:08
    Staněk vyhazuje puk až za bránu Sáblíka.

57:45
    Prokš dostává dvě minuty za vysokou hůl. Hraje se tři proti čtyřem.

57:38
    Jihlava kombinuje v obraném pásmu Šumperka.

57:16
    Šumperk jde do tří. Moskal dvě minuty hrubost.

57:15
    Zakázané uvolnění Jihlavy. Vhazuje se po levici Sáblíka.

57:02
    Urbancovu tvrdou střelu schoval Štůrala do výstroje.

56:29
    Teď si pro změnu zahraje přesilovku Jihlava. Dudáš dvě minuty krosček.

56:28

56:01
    Dudáš nabil puk Holíkovi ten dokázal ale trefit pouze prvního stojícího hráče.

55:30
    Dudášova tvrdá střela minula branku.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 12. Plášek (Holík, Půhoný), 20. Žálčík (Dudáš), 38. Brunec (Starý), 44. Sedlák (Žálčík), 45. Semorád (Brunec), 60. Dudáš (Brunec, Plášek) – 37. Štěpánek (Čáp), 52. Tobola (Pěška)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Novotný, Holík, Sedlák, Dudáš, Tesařík, Gewiese, Starý – Langr, Haas, Plášek, Půhoný, Staněk, Moskal, Žálčík, Brunec, Semorád, Sedláček, Cink, Skoumal, Červenka
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Rittich) – Mocek, Dobrovolný, Kolda, Urbanec, Čáp, Tobola, Půža, Stebih – Březina, Jícha, Pěška, Přidal, Střecha, Haluza, Kuřítko, Mikeš, Seman, Prokš, Štěpánek, Malec.

Rozhodčí: Trombík – Kis, Svoboda