Hr. Králové – Vlašim 4:2 (kon.) | Zlín – Břeclav 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Šamorín 1:4 (kon.)
Sparta – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Táborsko – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 0:1 (kon.)
Karviná – Kluczbork 4:1 (kon.) | Třinec – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karlovy Vary 7:1 (kon.)
Brno – Dunaújváros 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Botev Plovdiv 2:3 (kon.) | Žilina – Michalovce 3:1 (kon.)
Slavia – CSKA Sofia 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:2 (0:0)
Dunaújváros PASE
Sobota 08.02.2014, 14:00 • Belek • Přípravný zápas

Je dobojováno. Zbrojovka své šance nevyužila, zatímco Dunaújváros tvrdě trestal chyby, kterých se Brňané dopustili, a zaslouženě zvítězil. To je pro dnešek vše, další zápas čeká na Zbrojovku příští týden – střetne se s ruským Krasnodarem. Hezký zbytek dne! (15:52:40)

90

87
    David Pašek mohl snížit, ale jeho hlavička končí těsně vedle branky.

80
    Dunaújváros právě vstřelil branku!Už to vypadá, že tento zápas se Zbrojovce nepovede. Po rohovém kopu a následném závaru propadl míč podruhé do brněnské sítě.

75
    Skalák sražen v šanci, nepíská se.

71
    Zbrojovka trestuhodně ztrácí míč, čehož soupeř využívá k otevření brankového účtu utkání. Brňané v přípravě pokořeni po 446 minutách hry.

68
    Velká šance maďarského celku – míč končí na tyči, vzápětí situaci jistí Doležal.

60
    První střídání nachystala i Zbrojovka, dolů jde Kroupa a poprvé si zahraje Pašek.

55
    Dunaújváros obměnil většinu základní jedenáctky, Zbrojovka zatím nestřídá.

47
    Ve druhé půli zatím žádné změny v kádru. Skalákova křížná střela končí těsně vedle.

46

První půle je za námi. Oproti včerejšku je utkání vyrovnanější, méně zkušená jedenáctka Zbrojovky si takovou převahu nevypracovala a šance měl i soupeř. Proti nim ale zakročil jistý Doležal.

45

42
    Skalákův střelecký pokus zablokoval na poslední chvíli obránce soupeře.

38
    Hyčka se prosmýkl kolem několika protihráčů, byl zastaven nedovoleně a jeden z obránců soupeře vidí žlutou kartu.