Liberec – ELITE PRAHA 7:3 (kon.) | Bonusia Ostrava – Královské Vinohrady 3:5 (kon.) | Chodov – Vítkovice 5:2 (kon.)
Jihlava – Olomouc 4:3 (2:1 po s.n.) | Bohemians - NE – Židenice 11:1 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 23.02.2014, 16:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen

Děkuji vám za pozornost a těším se někdy příště na počtenou. (17:50:48)

Viděli jsme nejprve dvě vyrovnané třetiny, v té poslední se ale Chodov urval ze řetězů a nekompromisně nasázel do branky Vítkovic tři góly a bylo tak rozhodnuto o dnešním vítězi.

60:00

58:26
    Chodov právě vstřelil branku!
    LUCIE PAULOVIČOVÁ již nemíjí prázdnou bránu Vítkovic a přidává třetí gól jako pojistku pro výhru. Bez asistence.

57:46
    Vyhozený míček jen těsně minul opuštěnou bránu hostů.

56:16
    Oddechový čas pro hosty.

56:16
    V závěru třetiny vedení domácích ještě navyšuje ZUZANA TUČKOVÁ po dobré spolupráci s Paulovičovou. Asistence: Lucie Paulovičová.

54:10
    Bachmaierová musela fotbalově odehrát míček přes celé hřiště, aby mohl její tým vystřídat.

52:25
    Dvořáková ukořistila míček a vrhla se do útoku.

50:33
    Střela Vojáčkové se odrazila na hůl DOMINIKY STEINBACHOVÉ a ta bez váhání zametla míček do brány. Asistence: Jana Vojáčková.

49:48
    Začíná se hrát čím dál tím tvrději, pocítila to i Svobodová.

47:11
    Vítkovickou střelu si Provázková pohlídala, následná dorážka Mahdalové už šla mimo bránu.

46:39
    Chovské hráčky šly do přečíslení 2 na 1, Beránková ale míček do branky nedostala.

45:17
    Lacková pálila z půlky a jen o kousek minula branku.

43:44
    Tvrdou střelu Bachmaierové zastavila Enenkelová.