Jihlava – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Karviná – Plzeň 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 3:1 (kon.)
Pardubice – Vlašim 0:4 (kon.) | Třinec – Most 3:2 (2:0 po s.s.) | Kert Park Praha – Kladno 1:2 (0:2 po s.s.)
HbK Karviná
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HBC Plzeň
Sobota 01.03.2014, 14:30 • SPŠ Karviná • CROSSDOCK Extraliga

Já se s Vámi loučím a u dalších sportovních přenosů na shledanou. (16:24:32)

Počet střel ve třetí třetině: 8 – 5. Celkem 24-22.

Skončil nám zápas 16. kola Ford Credit Extraligy hokejbalu, ve kterém domácí Karviná nestačila na hostující hráče z Plzně a podlehla jim 1:2. Karviná šla do vedení v 5. minutě zásluhou Kubici. Hostující hráči ovšem ve druhé třetině dokázali zápas otočit zásluhou Slance a Krcha. Ve třetí třetině branka nepadla a tak si hosté odvážejí z Karviné všechny body.

45:00

44:01
    Probíhá poslední minuta zápasu.

43:59
    Na karvinské trestné lavici je teď plno. Dvojnásobné vyloučení na straně domácích. Adam Pilch dvě minuty za nedovolené bránění, Lukáš Ditmann dvě minuty za vražení na hrazení.

43:20
    Karviná i v oslabení má teď míček častěji na svých hokejkách, ale zatím bez vážnější šance.

43:10
    Plzeň teď šetří čas za vlastní bránou.

42:12
    Vyloučen Lukáš Zaremba (Karviná) na dvě minuty za úder loktem.

41:30
    Hercig mohl teď vyrovnat, ale ve vyložené šanci neuspěl.

40:01
    Karvinští se snaží o vyrovnání, ale zatím nedokážou překonat plzeňské hráče.

38:50
    Karviná se teď snaží kombinační hrou dostat do zakončení.

37:56
    Kubica teď mohl být hrdinou domácích, ale ani na dvakrát nedokázal dotlačit míček přes Marka do sítě.

37:30
    Probíhá výměna stran.

37:27
    Pilch to zkusil od červené, ale střílel nepřesně.

36:45
    Vyloučen Marek Švarc (Plzeň) na dvě minuty za hákování.

36:40
    Švarc vyslal nebezpečnou střelu k pravé tyči Vaškovi branky, ale ten byl pozorný a betonem jeho střelu vyrazil do rohu.