Šumperk – Beroun 3:2 (kon.) | Kadaň – Most 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 2:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 15.03.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • WSM Liga - O udržení

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

HC Berounští Medvědi – Juraj Šimboch
    Salith Šumperk – Petr Gewiese (19:34:12)

Hosté ze začátku třetí třetiny dokázali snížit stav utkání na rozdíl jediné branky. Poté už ale žádný gól nepadl a Šumperk se tak může radovat ze zisku důležitých tří bodů do tabulky.

60:00

59:46
    Trenér Berouna si vyžádal oddechový čas.

59:46
    Kučný dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

59:46
    Zakázané uvolnění Berouna. Šimboch se vrací do své brány.

59:35
    Šimboch na střídačce hosté to zkouší v šesti.

59:15
    Kubešovu střelu vyrazil Štůrala betony.

58:51
    Sedlák viděl volného Moskala na modré, jeho rozehrávku ale vystihl jeden z hostujících hráčů.

58:02
    Tvrdrou střelu Babky schoval Štůrala do lapačky.

57:51
    Holík vystihl rozehrávku hostů a poté nahodil puk do útočného pásma.

57:23
    Zakázané uvolnění Medvědů. Vhazuje se po pravici Šimbocha.

57:05
    Staněk zavezl puk do útočného pásma a potom odjel střídat.

56:34
    Půlpánovu střelu ještě před bránou tečoval Třetina a Štůrala tak musel být na pozoru.

56:27
    Vysoká hůl, vhazuje se před bránou Štůraly.

56:12
    Skleničkova střela ze středního pásma skončila na hrudi Štůraly.

55:16
    Po Hrdelově střele zazvonila tyč domácí brány.

55:03
    Žálčík obral o puk hostujícího hráče a v dobré šanci poté trefil dobře postaveného Šimboch.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 10. Starý (Holík, Plášek), 13. Sedlák (Gewiese, Moskal), 26. Holík (Plášek) – 39. Babka, 41. Půlpán (Třetina)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Starý, Holík, Tesařík, Sedlák, Novotný, Gewiese – Půhoný, Plášek, Haas – Cink, Moskal, Staněk – Popelka, Žálčík, Brunec – Chomič, Langr, Skoumal
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Sklenička, Kučný, Chalupa – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Půlpán – Šteiner, Kubeš, Petruška – Hrouda, Malý, Markulinec

Rozhodčí: Čech – Černý, Toman