Columbus – NY Rangers 1:3 (kon.) | Chicago – Carolina 3:2 (kon.) | Colorado – Boston 0:2 (kon.)
Calgary – Nashville 5:6 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 4:3 (po pr.)
Minnesota – Detroit 2:3 (kon.) | Dallas – Ottawa 3:1 (kon.) | Los Angeles – Florida 4:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 – 0:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 22.03.2014, 18:20 • ČEZ Arena Pardubice. • Generali play off Tipsport extraligy

Doposud nejvyrovnanější utkání této série našlo rozuzlení až v prodloužení. V něm dostal Třinec výhodu přesilové hry, kterou zužitkoval přesnou střelou Martin Růžička. Třinec se tak ujímá v sérii, která bude na východě Čech pokračovat zítra, ujímá vedení 2:1 na zápasy. Z Pardubic se s vámi pro dnešek loučí Marek Votke. U zítřejšího zápasu na počtenou. (21:27:47)

Nejlepší hráči: Július Hudáček – Šimon Hrubec.

66:54
    Třinec právě vstřelil branku!
    O vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto. V přesilovce Oceláři dokonale rozebrali domácí obranu, ke kotouči se na kruhu pro vhazování dostal třinecký střelec MARTIN RŮŽIČKA a trefil se přesně. Asistence: Radek Bonk a Lukáš Zíb.

66:33
    Tomáš Nosek ujel ve vlastním oslabení, ale přestřelil!

66:06
    Třinec v prodloužení dostane výhodu přesilové hry. Tomáš Zohorna hákoval svého protihráče a dostává dvě minuty.

65:36
    Sýkora pálí těsně mimo.

65:27
    Po šanci Koláře pálil Radovan Somík, ale kotouč těsně míjí branku hostů.

65:12
    Třinec opět dotírá na pardubickou branku. Hudáček si připisuje další zásah lapačkou a přerušuje hru.

64:40
    Radoslav Tybor se rozjel za kotoučem, ale dříve u něj byl třinecký obránce a je po šanci domácích.

64:29
    Hudáček znovu zasahuje. Tentokráte hru přerušuje lapačkou.

64:07
    Hudáček se roztáhl na brankové čáře a zabránil gólu po střele z první, když kotouč obdržel do jízdy jeden z hostujících útočníků!

63:15
    Somík posílá kotouč do výstroje Hrubce!

62:24
    Vašíček stíhal kotouč s úmyslem přihrávat jej před branku, ale nedostal se přes třineckého obránce.

61:50
    Zakázané uvolnění Třince.

61:23
    Ne na dlouho, Hudáček se musí mít na pozoru před náporem Ocelářů.

61:04
    Tybor vybojoval kotouč a Pardubice drží útočné pásmo.

60:21
    Oba týmy v plném počtu.

60:01

Marek Votke

Branky a nahrávky: 46. Nosek (Benák, Radil) – 55. Zíb (Bonk, Polák), 67. Růžička (Bonk, Zíb)

HC Dynamo Pardubice: Hudáček (Salfický) – Benák, Ďaloga, Gregorc, Vašíček, Píša, Kočí – Sýkora, Cetkovský, Zohorna – Radil, T. Nosek, Tybor – Kolář, Semorád, Endál – Půhoný, Moučka, Somík.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – D. Nosek, Galvas, Zíb, Linhart, Trončinský, Krejčí, Foltýn – Růžička, Polanský, Adamský – Orsava, Bonk, Polák – Květoň, Rákos, Rufer – Kindl, Peterek, Hrňa.

Rozhodčí: Šindler, Šír – Jelínek, Pešek

Diváci: 9 052