Japonsko U18 – Finsko U18 2:4 (kon.) | Kanada U18 – Česko U18 5:0 (kon.) | USA U18 – Švédsko U18 7:0 (kon.)

59:40
    Už to nevypadá, že by se mělo ještě něco dít...

58:55
    Piráti už se snaží hlavně držet puk. Olomouci ho moc nepůjčují.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37

56:20
    Houdek vystřelil od modré, kotouč se však po mantinelu dokutálel až mimo třetinu Chomutova.

55:56
    Jiří Ondrušek prudce vypálil z nápřahu, Růžička byl na svém místě.

55:37
    Mark Bomersback oslabí Piráty. Dostává dvě minuty za napadení.

54:45
    Rozehrávají hosté, Jakub Herman po přechodu modré čáry vystřelil na chomutovskou branku, která však míří mimo.

53:07
    Piráti právě vstřelili branku!
    Špatná přihrávka hostů ve vlastní třetině a kotouč získal NIKOLA GAJOVSKÝ, který nádherně trefuje o pravou tyč Vošvrdovy klece. Asistence: Štěpán Hřebejk.

52:42
    Jeden z olomouckých hráčů zachytil puk a rukou si ho chtěl přihodit do hokejku. Kusu černé gumy se však ujímá spoluhráč Bartoň a rozhodčí pískají přihrávku rukou.

51:48

51:06
    Matěj Pěkr vystřelil na Růžičku, kterému Michal Vodný stínil ve výhledu. Přesto si kotouč dokázal najít a pokrýt ho.

50:25
    Zatím se Piráti úspěšně brání. Hosté v pásmu moc dlouho nepobyli.

49:48
    Chomutovští hokejisté budou čelit další přesilovce. Jakub Stehlík je vyloučen na dvě minuty za podražení.

49:26
    Ondřej Kaše svou střelou zápěstím mířil pod břevno, ale kotouč letěl o něco výše.

48:40
    Hráči Olomouce se pokusili zavřít Piráty v pásmu, to se jim však na dlouho nepovedlo.

47:12
    Po vyhraném buly Pirátů ve vlastní třetině puk doklouzal k Růžičkovi, který jej radši podržel.

46:16
    Gajovský sám před Vošvrdou! Puk zasáhl pouze jeho výstroj.

Daniel Pavlík

Branky a nahrávky: 9. Havel (Hromas, Kämpf), 19. Kubinčák (Kaše), 54. Gajovský (Hřebejk) – 36. Pekr (Rác)

Piráti Chomutov: Růžička (Kostúr) – Malec, Stehlík, Jass, Rutta, Havel, Krstev, Bartejs, Mrázek – Bomersback, Svoboda, Bartečko – Hruška, Gajovský, Hřebejk – Šagát, Kämpf, Hromas – Kaše, Račuk, Kubinčák
    HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Jaroměřský, Cartelli, Ondrušek, Houdek, Staněk, Bartoň, Kadela, Rašner – Selingr, Ostřížek, Kucharczyk – Vodný, Rác, Pekr – Herman, Knotek, Marosz – Švaňhal, Diviš, Jergl

Rozhodčí: Fraňo, Husička – Barvíř, Blümel