Česko – Norsko 5:1 (kon.) | Slovensko – Francie 2:4 (kon.)
Slovensko
2:4 (0:3, 0:0, 2:1)
Francie
sk Čtvrtek 17.04.2014, 20:00 • Gape, Francúzsko. • Reprezentace

Skončil sa v poradí tretí prípravný zápas pre slovenskú reprezentáciu, v ktorom si zmerala sily s Francúzskom a zrodilo sa určite veľké prekvapenie, pretože sme prehrali 4:2 a to sme ešte na začiatku tretej tretiny prehrávali 4:0! Aspoň kozmeticky upravil svojimi gólmi skóre zápasu Špirko a Šťastný. V sobotu budeme mať tak šancu na reparát, pretože odohráme zápas opäť s Francúzskom. Tréner bude musieť porozmýšlať kde nastali chyby a zobrať si zo zápasu ponaučenie. Úspešný reprezentačný debut Martina Réwaya sa tak nekoná.

To je na dnes všetko. Ďakujeme za pozornosť. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (22:23:14)

60:00

59:00
    Beží posledná minúta tretej tretiny a pravdepodobne aj dnešného zápasu! Francúzsko vedia 4:2 a všetko nadsvedčuje tomu, že si už víťazstvo postrážia.

56:32
    Slovensko v plnom počte. Francúzsko nedokázalo využiť presilovku 5 na 3!

54:32
    Patrik Lusňák (Slovensko) – 2 min. za napadnutie. Francúzsko tak hrá presilovku 5 na 3!

54:28
    Richard Stehlík (Slovensko) – 2 min. za napadnutie.

53:50
    Slovensko dalo gól!
    Slovensko dáva v zápase druhý gól a je tu tak zníženie na 4:2! Autorom gólu je ANDREJ ŠŤASTNÝ.
    Asistencia: Marcel Hasčák

51:53
    Francúzsko v plnom počte. Slovensko nedokázalo využiť presilovku 5 na 4.

48:53
    Loic Lamperier (Francúzsko) – 2 min. za údery.

48:18
    Slovensko v plnom počte. Francúzko nedokázalo využiť presilovku 5 na 4.

46:14
    Michel Miklík (Slovensko) – 2 min. za hákovanie.

43:34
    Tak predsa len sa Slovensko dokázalo gólovo presadiť! Úspešným slovenským strelcom je RASTISLAV ŠPIRKO.
    Asistencia: Radoslav Tybor, Martin Štajnoch.

42:15
    Francúzsko dalo gól!

Hneď v úvode tretej tretiny nám Francúzsko pridáva ďalší klinec do rakvy, keď sa strelecky dokázal presadiť LOIC LAMPERIER.
    Bez asistencie.

Tretia tretina sa napokon začala tak ako mala, ale kvôli technickým príčinám sme nemali informácie! Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Ospravedlňujeme sa, ale tretia tretina sa už mala začať, ale z neznámách príčin sa ešte nezačala. Ako náhle získame nejaké informácie tak Vás budeme informovať!

V druhej tretine gól nepadol, ale často sa vylučovalo. Avšak presilovky dnes zatiaľ nejdú ani jednému z tímov. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina. Ak by Francúzsko zápas vyhralo, môžme to považovať za veľké prekvapenie.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:40
    Slovensko v plnom počte. Francúzsko nedokázalo využiť presilovú hru 5 na 4.

35:40
    Druhrá presilovka pre Francúzsko. Na trestnú lavicu putuje Mário Lunter za hákovanie.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 44. Rastislav Špirko (Radoslav Tybor, Martin Štajnoch), 54. Andrej Šťastný (Marcel Hasčák) – 1. Damien Fleury (Teddy Da Costa, Johann Auvitu), 10. Teddy Da Costa (Damien Fleury, Kevin Dusseau), 15. Teddy Da Costa (Damien Fleury), 43. Loic Lamperier (bez asistencie)

Slovensko: J. Hudáček (14:06 Laco) – Štajnoch, Ďaloga, Réway, Špirko, Švarný, Valach, Bartek, Skokan, Tybor, Zuzin, Lusňák, Mihálik, Štastný, Stehlík, Čerešňák, Bulík, Bakoš, Lunter, Hasčák, Brejčák, Miklík.
    Francie: Hardy – Manavian, Treille, Fleury, Meunier, Claireaux, Tardif, Baazi, Chakiachvili, Auvitu, Lamperier, Berthon, Henderson, Ritz, Amar, Raux, Janil, Guttig, Besch, Da Costa, Beron, Dusseau.

Rozhodčí: Henderson – Pousse, Pierre