Jakub Voráček (PHI) 0+0, 0, střel, 3 hity, čas na ledě 14:22

Vyloučení: 2 – 6
    Zásahy brankářů: 14 – 32
    Vyhraná vhazování: 25 – 23

Dnešní utkání sledovalo 18 006 diváků.

Tento zápas je již minulostí. Do druhé třetiny velice vyrovnaný zápas. Hosté sice trefili úvodní branku, ale poté se už jen prosazovali domácí hráči. Třetí třetinu ovládli domácí, kteří měli k dispozici přesilovou hru čtyři minuty, kterou dokázali využít, a poté už jen přidali poslední branku, o kterou se postaral Hagelin. New York Rangers, tedy otočil utkání na svoji stranu a v dnešním duelu zvítězil. Stav série: 1:0.

60:00

59:49
    První zápas té to série je za námi a už je jasné, že vítězí domácí tým.

59:34
    Rangers zřejmě už úmyslně vyhazují na zakázané uvolnění.

59:12
    Schenn (PHI) dostává dvě minuty za krosček.

59:01

58:36
    Domácí jsou ve vlastním obranném pásmu, kde že jen dohrávají zápas.

58:19
    Rangers drží kotouč za vlastní brankou a rozjíždí útočnou akci.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Domácí už jen dohrávají zápas a tuto přesilovku využívají jako čas na odpočinek.

57:01
    Rinaldo (PHI) dostává dvě minuty za sekání.

57:01
    Menší potyčka před domácí brankou, ale rozhodčí přerušuje hru a snaží se od sebe rozdělit hráče. Následuje komerční přestávka. Uvidíme zda bude nařízen nějaký trest.

55:52
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí zřejmě potvrzují dnešní výhru! Teď se ukázalo pravidlo "Nedáš, dostaneš". Richards se dostal ke střele od modré a Emery vyrazil je před dorážejícího CARLA HAGELINA, který neměl žádný problém dopravit kotouč za brankovou čáru. Asistence: Brad Richards a Jesper Fast.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 11. Zuccarello (Poulio, Staal), 49. Richards (St.Louis, Nash), 50. Stepan (Richards, St.Louis), 56. Hagelin (Richards, Fast) – 8. MacDonald (Hartnell)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Staal, Stralman, Falk, J. Moore, Klein, Diaz – Nash, Stepan, Hagelin – Fast, Richards, St. Louis – Zuccarello, Brassard, D. Moore – Pouliot, Dorsett, Boyle
    Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, Schenn, MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Schenn, Raffl – Akeson, Couturier, Read – Hall, Lecavalier, Rinaldo

Rozhodčí: Jackson, O'Rourke – Devorski, Nansen

Diváci: 18 006