Tomáš Hertl (SJS) 1+1, 5 střel, čas na ledě 12:15
    Marián Gáborík (LAK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:37

Střely: 33 – 34
    Zásahy brankářů: 31 – 27
    Vyhraná vhazování: 33 – 33

Dnešní utkání sledovalo 17 562 diváků.

A je dobojováno! Žraloci nakonec zvítězili. První třetinu jasně ovládli 3:0 a druhou třetinu totéž 2:0. Ve třetí třetině se změnila sestava, protože dostal v hostující brance možnost Jones místo Quicka. Kings se dokázali ve třetí třetině třikrát prosadit a zdramatizovat utkání.
    Stav série: 1:0

60:00

59:39
    Zápas se už jen dohrává ve středním pásmu a domácí slaví vítězství.

59:06
    San Jose právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Žraloci nakonec své vítězství uhájili. BRENT BURNS trefuje odkrytou branku až z vlastního obranného pásma. Bez asistence.

58:42
    Žraloci ihned jak se dostanou k puku, tak se snaží trefit odkrytou klec.

58:18
    Hosté si nerozuměli na modré čáře a je z toho ofsajd.

58:09
    Jones zůstává na střídačce. Kings to zkoušejí v šesti! Drama až do posledních sekund.

58:09
    Oddechový čas pro hosty.

57:50
    Tak nakonec se vylučovat nebude. Kings se drží v útočném pásmu.

57:17
    Wingels se řítil zcela osamocen na Jonese, ale při jeho nájezdu byl faulován. Rozhodčí posílá hostujícího hráče na trestnou lavici, ale publikum se dožaduje trestného střílení.

57:02
    Muzzin rozjíždí útočnou akci zpoza vlastní branky.

56:27
    Hertl drží kotouč v útočném pásmu a šetří drahocenné vteřiny.

55:47
    Perfektní a zároveň krásný zákrok Niemiho proti střele Vojnova, který střílel od modré.

55:39
    Velký tlak pokračuje i nadále. Hosté se usadili v útočném pásmu.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 4. Thornton (Pavelski, Burns), 20. Hertl (Sheppard, Wingels), 20. Marleau (Nieto, Sheppard), 33. Torres (Vlasic, Demers), 37. Vlasic (Hertl, Couture), 60. Burns – 43. Muzzin (Kopitar), 47. Vojnov, 54. Lewis (Cater, Regehr)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Demers, Vlasic, Boyle, Braun, Hannan, Stuart – Burns, Thornton, Pavelski – Torres, Couture, Marleau – Wingels, Sheppard, Hertl – M. Brown, Desjardins, Nieto
    Los Angeles Kings: Quick (od 40. Jones) – Doughty, Muzzin, Vojnov, Regehr, Martinez, Mitchell – Williams, Kopitar, Gáborík – Carter, Richards, King – D. Brown, Stoll, Toffoli – Nolan, Lewis, Clifford

Rozhodčí: Meier, Sutherland – Pancich, Sharrers

Diváci: 17 562