Liverpool – Manchester Utd. 1:3 (kon.)
Liverpool FC
1:3 (1:0)
Manchester United
Úterý 05.08.2014, 02:00 • Sun Life Stadium, Miami Gardens • International Champions Cup

To je z tohoto utkání a celého turnaje vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:03:54)

Hráči Manchesteru se na trávníku radují z trofeje a loučí se z diváky.

A nyní je už na řadě trofej pro vítěze, kterou přebírají Wayne Rooney a Darren Fletcher!

Nejprve ale ocenění pro Hráče turnaje, kterým se stal kapitán vítězného týmu, Wayne Rooney.

Vše se teď chystá na slavnostní vyhlášení a předání trofeje.

Je to tady, utkání končí a po dokonalém obratu se z celkového triumfu raduje tým Manchesteru United. Liverpool sice šel do druhého poločasu s jednobrankovým náskokem, ale v rozmezí mezi 55. a 57. minutou United dvakrát udeřili, když se trefili Rooney s Matou a zcela obrátili průběh zápasu. Od té doby se Liverpool dostával jen stěží do útoku a Manchester si vše hlídal. Pojistku na výhru pak dal v 88. minutě Lingard. Trenér Louis van Gaal tak získal svou první trofej s Manchesterem United a skvěle zahájil svou činnost na Old Trafford.
    United vítězí po brankách Rooneyho, Maty a Lingarda 3:1.

90+3

90+3
    Už se pouze čeká na závěrečný hvizd.

90+2
    United mají míč na svých kopačkách a přihrávkami přes celou šíři hřiště si drží soupeře na odstup.

90
    De Gea už s rozehrávkou od vlastní branky nikam nespěchá.

88
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Patrně je rozhodnuto! Z pravého křídla přilétl na hranici vápna prudký centr, Kagawa jej sice nezpracoval, ale v podstatě ztlumil míč pro JESSEHO LINGARDA, který jej pohotově napálil k tyči.

86
    Wayne Rooney takticky zastavil průnik Sterlinga a za tento zákrok obdržel žlutou kartu.

86
    Johnson se hodné rozčiluje na rozhodčího, který podle něj neodpískal nedovolený zákrok Younga a Johnson tvrdě dopadl na trávník.

85
    United drží míč, snaží se o rychlé přihrávky. Hlavně nepustit soupeře do protiakce, to ne filosofie hry Manchesteru.

83
    Peterson udělal menší vítr na pravé straně, odcentroval na Sterlinga, ten se ale dostal mimo střelecký úhel a musel poslat míč dozadu.

81
    Centr mířil na zadní tyč, kde to chvíli vypadalo, že jej Nani uklidí do bezpečí, ale do zakončení se přes něj dostal Sterling. Hradbu těl ale nepropálil.

80
    Roh pro Liverpool.

79
    Střídá i Manchester, Ander Herrera má splněno, na poslední minuty nastupuje Jesse Lingard.

Aleš Pur

Branky: 14. Gerrard (pen.) – 55. Rooney (Hernández), 57. Mata (Shaw), 88. Lingard (Kagawa)

Karty:   53. Shaw (MAN), 86. Rooney (MAN)

Liverpool FC: Mignolet – Kelly, Škrtel, Sakho (74. Touré), Johnson – Allen (63. Ibe), Gerrard (63. Lucas), Henderson – Coutinho (77. Peterson), Lambert (63. Can), Sterling. Trenér: Brendan Rogers.
    Náhradníci: Jones – Touré, Coates, Lucas, Can, Coady, Ibe, Phillips, Robinson, Peterson, Suso.

Manchester United: De Gea – Evans (46. Blackett), Smalling, Jones – Valencia (9. Shaw), Herrera (79. Lingard), Fletcher (46. Cleverley), Young – Mata (68. Kagawa) – Rooney, Hernández (68. Nani). Trenér: Louis van Gaal.
    Náhradníci: Lindegaard – M. Keane, Blackett, Lingard, Cleverley, Shaw, Kagawa, Welbeck, Zaha, Amos, Johnstone, James, Nani, W. Keane.

Rozhodčí: Mark Geiger (USA)