Csíkszereda – Slovensko U20 0:2 (kon.) | Poprad – Kapfenberg 8:2 (kon.)
HSC Csíkszereda
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Slovensko U20
sk Pátek 22.08.2014, 15:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

Vážení športoví priatelia, skončilo sa nám stretnutie medzi HSC Csíkszeredou a slovenským výberom, v ktorom naši mladíci zvíťazili 0:2 po góloch Hrušíka v druhej tretine a Skalického v závere zápasu. Slovensko si tak do tabuľky pripíše tri body a Csíkszereda získala jeden bod za víťazstvo v nájazdoch.

Neodchádzajte, už o šiestej začína zápas medzi domácim HK Poprad, ktorý si zmeria sily s rakúskym celkom HC Steeleers Kapfenberg.

Zatiaľ dovidenia a ďakujem za pozornosť pri sledovaní tohto zápasu. (17:09:32)

Za Csíkszeredu je to Tamás Biró.

Najlepším hráčom slovenskej reprezentácie sa stáva Patrik Koyš.

Na nájazdy tak zvíťazil tím Csíkszereda výsledkom 2:0 a pripíše si jeden bod do tabuľky.

Biró skúšal známu Forsbergovu kľučku, no tá nezapôsobila na Godlu.

Tábi nepremenil nájazd na bekhend. Za domácich ide Mátyás Biró.

Daniel Tranca si premiešal puk v medzikruží a strelou ku ľavej žrdke prekonal Godlu.

Lukáš Hrušík vykonal blafák na bekhend, no neprekonal Ruczuja. Za súpera ide Tranca.

Biró prekvapil brankára Godlu strelou pod lapačku, 1:0. Na nájazd ide Hrušík.

Galis si skúšal puk dať pomedzi nohy a zakončiť, no brankár Ruczuj mu puk vypichol. Ide Tamás Biró.

Ako prvý ide Peter Galis.

Skončil sa nám zápas, budú nasledovať ešte samostatné nájazdy o pomocné body.

60:00

59:45
    A je rozhodnuté. Na trestnú lavicu odchádza Zsombor Molnár, ktorý dostáva dve plus desať minút za podrazenie a nešportové správanie.

59:40
    Lukáš Tábi získal puk po nevydarenej strele od modrej čiary, hodil si ho dopredu, následne strieľal, ale jeho zakončenie bolo zblokované na ochrannú sieť. Ruczuj sa vracia do brány.

59:16
    Sjölund hľadal spoza brány pred bránkoviskom svojich spoluhráčov, ale prihrávka skončila len u brankára Godlu.

59:03
    Sjölund vystrelil z ľavého kruhu, no Godla puk bezpečne prikryl do svojej výstroje.

58:49
    Csíkszereda bude hrať presilovú hru až o dvoch hráčov, keďže Ruczuj opúšťa bránu!

58:49
    Matúš Sukeľ odchádza na trestnú lavicu. Csíkszereda má oddychový čas.

58:33
    Slovensko dalo gól!
    Mladíci strieľajú v závere tretiny druhý gól! Koyš získal puk na modrej čiare, posunul sa na pravý kruh pri mantineli a vtedy vzdušnou prihrávkou našiel pred bránou rozbehnutého PAVLA SKALICKÉHO, ktorý bekhendom z prvej trafil prihrávku pomedzi nohy brankára Ruczuja!