KRC Genk
3:2 (2:2)
KAA Gent
Pátek 22.08.2014, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a KRC Genk nakonec na svém hřišti poráží KAA Gent 3:2. Po velmi atraktivním prvním poločase přišel na řadu pomalejší a opatrnější poločas druhý. V tom byli trochu více dravější hosté, ale to netrvalo dlouho. V 67. minutě se navíc po krásné situaci prosadil Okriašvili a od té chvíle to měli hráči Gentu hodně těžké. Domácí hru kontrolovali, navíc střídání hru zpomalili. Na konci zápasu se už projevovali i emoce, šťastný konec to mělo však pouze pro Genk, který dokázal poprvé v letošní sezóně získat tři body. U Gentu je to nakopak, ten poprvé prohrál.

Dnes je to z mé strany vše, užijte si zbytek večera a zase někdy na shledanou. (22:31:16)

90+6

90+4
    Dejaegere zakončoval ze vzduchu a dostal křeč, ošetřovatelé ho rychle odnášejí mimo hrací plochu.

90+3
    Koteles dostává žlutou kartu za zdržování.

90+1
    Mboyo předvedl krásnou kličku, při které byl lehce podražen, ale penalta se nepískala a následnou střelu, ta jen o vlásek netefila bránu.

90
    Přichází druhé střídání u Genku, za potlesku odchází Okriašvili a na závěr nastupuje De Ceulaer.

89
    Belhocine strčil do Okriašviliho a vidí za to žlutou kartu.

86
    Schrijvers dostal míč, když stál sám ve středu hřišti před šestnáctkou, než si balón zpracoval tak se k němu už sbíhali hráči a nakonec jeho pomalá střela skončila mimo.

84
    Poslední změna u hostů, odešel Neto a nastoupil Van der Bruggen.

84
    Lepoint po dlouhé kombinaci dostal dlouhý pas, který chtěl nacentrovat do šestnáctky, ale Mbodji byl proti.

82
    Gentu se přímý kop nevyvedl, do zakončení se nedostali, alespoň udrželi míč.

81
    Kumordzi porušil pravidla a vůbec se mu tento verdikt nelíbí, domácí budou muset bránit.

80
    Buffel byl ošetřován a musel odejít za postranní čáru, teď už čeká na vpuštění do hry.

77
    Gent přichystal dvojité střídání, hřiště rychle opustili Habibou a Miličevič, a do hry se zapojí Raman s Lepointem.

75
    Domácí připravili první výměnu, odešel Cissé, místo něhož přichází Schrijvers.

72
    Mboyo dostal slibnou přihrávku, ale než se dostal ke střele, měl proti sobě hráče v oranžovém.

71
    Hra sice trochu ztratila na tempu, ovšem diváci na stadionu začínají být slyšet.
    OKRIAŠVILI - 3:2

67
    Genk právě vstřelil branku!
    Buffel poslal míč do vápna na Ngcongcu, který ho tečoval a přenechal TORNIKU OKRIAŠVILIMU, který v pádu trefil otevřenou část brány a poslal svůj tým do vedení 3-2!