HC Dukla Praha
23:23 (14:13)
TJ Cement Hranice
Sobota 13.09.2014, 16:30Chance Extraliga mužů

To, co se čekalo před zápasem se naplnilo. Viděli jsme nesmírně vyrovnané utkání. Dukla sice vedla dvakrát v zápase o 4 branky. I to jí ale nestačilo a Hranice dokázala srovnat krok a to i v poslední minutě. Nutno říci, že remíza je naprosto zasloužená a oba celky odcházejí tedy smírně po bodu. (18:01:08)

60
    Konec zápasu. (23:23)

60
    Mubenzem v poslední vteřině selhal tváří v tvář proti Kučerkovi a hosté se tak radují z bodu. (23:23) (23:23)

60
    Dukle zbývá na zakončení 6 sekund. Hodně hektický závěr. (23:23) (23:23)

60
    Domácí trenér na to reaguje oddechovým časem. (23:23) (23:23)

60
    Půl minuty před koncem vyrovnává skóre za hosty ze spojky Petr Magrla. (23:23) (23:23)

59
    Do konce zbývá něco málo přes minutu a Hranice si bere time out. (23:22) (23:22)

59
    Kučerka vytísnil Ramsovu střelu těsně vedle branky. (23:22) (23:22)

59
    Probíhají poslední 2 minuty zápasu. (23:22) (23:22)

58
    Na druhé straně se ale neprosazuje také Mubenzem. Rozdíl je tak nadále jednobrankový. (23:22) (23:22)

58
    Rangl si připisuje ale důležitý zákrok proti Hastíkovi. (23:22) (23:22)

57
    Petr Magrla proměňuje 7m hod a dává hostům ještě naději. (23:22) (23:22)

57
    Šůstek se ale opět prosazuje a domácí hala pomalu, ale jistě exploduje. (23:21) (22:21)

56
    Za hosty snižuje Třeštík krásným lobem přes Rangla. (22:21) (22:21)

56
    Hranice bude mít ale k dispozici přesilovou hru. Vyloučen je Filip. (22:20) (22:20)

56
    Reichl ale navrací Dukle vedení o 2 branky v právě začínající 56. minutě. (22:20) (22:20)

55
    Pět a půl minuty před koncem snižuje na rozdíl jediné branky Brož a nás čeká velice dramatická koncovka dnešního duelu. (21:20) (21:20)

55
    Kučerka drží akcie Hranice. Nyní na něj nevyzrál z úhlu ani Kastner. (21:19) (21:19)

54
    Po jednom ze střetů navíc zůstává ležet na ploše Syřínek. Na střídačku ale odchází po svých. (21:19) (21:19)