Vlašim – Most 8:0 (kon.) | Třinec – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Sudoměřice – Kladno 0:5 (kon.)
Hr. Králové – Kovo Praha 1:0 (kon.) | Letohrad – Plzeň 1:0 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 7:1 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HBC Plzeň
Sobota 13.09.2014, 16:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Děkuji Vám za pozornost a těším se při dalším onlajn přenosu z Letohradu! (18:01:37)

Zápas končí jednobrankovou výhrou Letohradu po dalekonosné nechytatelné dělovce LUKÁŠE JURGY! Střely za třetí třetinu jsou 7:7, celkově 17:20.

45:00
    Po závěrečné siréně ještě dostává osobní desetiminutový trest hostující Michal Slanec.

45:00

44:22
    Plzeň hraje power-play.

44:22
    Oddechový čas pro hosty.

44:10
    Trenér Josef Kadaně odchází ze střídačky, do konce zápasu zbývá 50 vteřin.

44:10
    Současně dostává osobní trest do konce utkání trenér Plzně Josef Kadaně. Čeká se, až trenér opustí střídačku Plzně.

44:10
    Za faul na Michala Kováře je vyloučen hostující Adam Vágner – dostává 2 minuty za sekání.

42:20
    Na středu zůstává na zemi ležet plzeňský Jaroslav Kejř, rozhodčí přerušuje, Vzápětí se strhává bitka, z níž plynou pro plzeňského Jaroslava Kejře a letohradského Pavla Šprincla 2+2 minuty za hrubost. Hraje se v pěti a oba hráči si už dnes nezahrají.

41:46
    Plzeňští se zmocnili míčku a snaží se vyrovnat. Ani pokus o dorážky okolo brankoviště, ani dalekonosná střela jednoho z plzeňských obránců se však neujaly.

40:28
    Další střela na Šimaru, nepříjemně střílel plzeňský Lukáš Hanuš.

39:06
    Po buly míček z první na Kráčinu poslal Filip Štefka, ten zareagoval výborně a míček vyráží.

38:25
    Teď nebezpečně od modré střílel plzeňský Petr Gřonka, Šimara míček vyrazil hranou lapačky.

37:52
    Po vyhraném buly střílí téměř z poloviny hřiště Štěpán Švec, gólman Kráčina chytá míček do náruče.

36:47
    Letohrad právě vstřelil branku!

Po úžasné kombinaci míček vybojoval Štěpán Švec a poslal ho na modrou LUKÁŠI JURGOVI, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Asistence: Štěpán Švec.

34:46
    Za faul loktem na Dulavu je vyloučen plzeňský Jiří Benedikt.

33:14
    Po další střele Plzeňských tečované letohradskou hokejkou končí míček mimo hřiště. Vhazuje se ve středním pásmu.