K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 0:3 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 6:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
Slavia – Sparta 2:5 (kon.)
HC Škoda Plzeň
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 21.09.2014, 18:15 • ČEZ Aréna • Tipsport extraliga

Z Plzně se s vámi loučí Michal Belšán. Někdy příště u onlajnů opět na počtenou, hezký zbytek večera. (20:43:21)

Střely: 38:26

Plzeň v dnešním utkání naprosto přejela Mladou Boleslav a zaslouženě si tak odnáší tři body!
    V 6. minutě skóre otevřel Jakub Lev, o dvě minuty později skóroval Ondřej Kratěna. Ve druhé třetině navýšil vedení na 4:0 dvěma góly Nicholas Johnson, poté se prosadil i Ján Sýkora. Šestou branku do sítě hostujícího týmu vstřelil Jakub Lev, za hosty pouze kosmeticky upravil skóre Tomáš Klimenta.
    Konečný stav 6:1.

60:00

59:58
    Balejova dělovka šla nad branku!

59:23
    Radan Lenc (MBL) dostává dvě minuty, taktéž i Tomáš Sýkora (PLZ).

59:23
    Ve velké šanci byl nyní Jan Schleiss vychytán Valentem!

59:05
    Další Kubkova střela a po odrazu od zadního mantinelu mohl do prázdné zakončit Tomáš Sýkora, jenže promáchl!

58:55
    Kubkovu střelu obránci srazili do rohu.

58:24
    Dvě minuty za hákování dostal Pavel Musil (MBL).

58:10
    Střela Pavla Musila Machovskému vypadla a Jeřábek poté odpálil kotouč z brankoviště mimo!

57:58
    Nahození Klimenty schoval v lapačce Machovský. Oba týmy už se vidí na zaslouženém odpočinku v šatně. Jenom bude mít jeden z týmů náladu o něco lepší, než ten druhý...

57:16
    Po střele Lva chtěl Valent rozehrát, neměl ale komu a tak kotouč raději podržel v lapačce.

56:47
    Stříteského pokus srazili obránci.

56:40
    Ale následuje další icing Plzeňských.

56:20
    Látal zahrál vysokou holí a vhazovat se tak bude v útočném pásmu Plzně.

55:39
    Zakázané uvolnění Plzně.

55:29

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 6. Lev (Kratěna, Jeřábek), 8. Kratěna (Pletka), 21. Johnson (Lev), 28. Johnson (Balej, Pulpán), 33. J. Sýkora (Simon, Schleiss), 47. Lev (Simon, Jeřábek) – 53. Klimenta (Mikulík)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Pulpán, Kadlec (A), Jeřábek (A), Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Pletka, Simon, Kratěna (C) – Johnson, Lev, Balej – J. Sýkora, T. Sýkora, Schleiss – Beran, Michel, Dvořák
    BK Mladá Boleslav: Rittich (28. Valent) – Stříteský, Kučný, Hruška, Trška, Robar, Vidmar, Čermák – Mikulík, Broš (A), Klimenta – Hyka, Výborný (C), Pabiška – Pacovský, Musil, Lenc – Látal, Bárta, Květoň

Rozhodčí: Lacina, Pavlovič – Charvát, Svoboda