Strýcová – Hantuchová 2:0 (kon.) | Koukalová – Dijasová 1:2 (kon.)
Daniela Hantuchová
0
65 62
Neděle 21.09.2014, 05:16WTA Wu-chan - Wuhan Open (tvrdý povrch)

S konstatováním, že Barbora Záhlavová-Strýcová vyřadila v prvním kole turnaje WTA ve Wutanu slovenskou tenistku Danielu Hantuchovou, když vyhrála dvakrát 7:6, se s Vámi loučí a hezkou neděli přeje Tomáš Lysý. (07:52:48)

Získané míče celkem: 94-85.
    Doba hry: 2 hodiny, 29 minut a 12 vteřin.

Československá bitva mezi Barborou Záhlavovou-Strýcovou a Danielou Hantuchovou je minulostí.

První set byl obrovsky vyrovnaný a nabídl neskutečnou bitvu, ve které obě tenistky ztratily jedno podání a set došel až do tie-breaku, který vyhrála poměrem 7:5 osmadvacetietá česká tenistka a za hodinu a dvaadvacet minut získala první set.

Druhý set probíhal poměrně svižně. Hned ve třetí hře ztratila Češka své podání a Hantuchová mířila za ziskem druhé sady. Jenže za stavu 4:5 nabídla Daniela Hantuchová své soupeřce dva brejkboly a tím druhým již osmadvacetiletá Plzeňačka nepohrdla. Set tak opět dospěl do tie-breaku. V něm si do stavu 3-2 držely obě tenistky své podání, ale poté Hantuchová dvakrát svůj servis ztratila, Barbora Záhlavová-Strýcová oba minibrejky potvrdila a získala za hodinu a sedm minut i druhý set.

Konec zápasu

7:6
    Hned první mečbol osmadvacetiletá rodačka z Plzně a jednatřicátá hráčka žebříčku proměňuje a postupuje do druhého kola.

6-2
    Česká tenistka první minibrejk potvrzuje a má na svém kontě čtyři mečboly!

5-2
    Záhlavová-Strýcová má k dispozici dva minibrejky, když vzaha Hantuchové opě podání v tie-breaku.

4-2
    Konec přestávky, podávat bude Daniela Hantuchová.

4-2
    České tenistce nyní stačí, aby si pohlídala své podání a postoupí do druhého kola turnaje ve Wutanu.

4-2
    Následuje přestávka a výměna stran.

4-2
    A Záhlavová-Strýcová má před výměnou stran k dispozici minibrejk.

3-2
    Svým druhým esem zápasu bere Záhlavová-Strýcová vedení v tie-breaku druhého setu opět na svojí stranu.