Warriors Brno – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:0 (kon.)
Hr. Králové – Kolín 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Písek 7:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Kladno – Chomutov 1:2 (kon.)
Rytíři Kladno
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Piráti Chomutov
Neděle 21.09.2014, 14:00 • ČEZ Stadion - 2.plocha • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Hostům nakonec ve třetí třetině dokázal vystřelit vítězství, dnes asi nejlepší hráč na ledě, Jan Svoboda. Domácí soupeře tlačili a snažili se o vyrovnání, ale chomutovské Piráty výborně podržel jejich brankář Pavlát. (16:10:02)

60:00

59:02
    Ani Vojtěch Svoboda si svým pokusem nepřišel na chomutovského gólmana.

58:36
    Veberova střela byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se před Pavlátem a Kladno může pokračovat v tlaku.

58:03
    Veberova střela trefila pouze Bukače do nohy.

57:21
    Kladenský přechod do útoku zastavuje ofsajd.

56:57
    Martin Bláha (KLA) dostává 2 minuty za sekání. Jírovec (CHM) dostává 2 minuty za krosček.

56:33
    Soukup nebezpečně prověřil Pavláta, ale ten obstál.

55:47
    Stínilovu střelu dobře zblokovala kladenská obrana.

55:04
    Rytíři jsou pod velikým tlakem Pirátů.

54:15
    Přechod Vojtěcha Svobody do útočného pásma přerušuje ofsajd.

52:48
    Kalaj výtečně poslal puk přes střed kluziště na Filipa, ale Pavlát se stihl přesunout výtečně.

52:30
    Hostím bylo nyní odpískáno hodně přísné zakázané uvolnění.

51:54

51:49
    Ani Kalajův pokus z otočky před branku nebyl úspěšný. Pavlát zakročil sebejistě.

51:24
    Domácí musí začít další útočnou akci od svého brankáře.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 33. Hrabík (Rejzek, Kryll) – 40. Koblížek, 44. J. Svoboda (Koblížek, Jírovec)

Rytíři Kladno: Zázvorka (Jiroušek) – Haspeklo, Veber, Slabý, Dlouhý, Filip, Kryll, Rudovský – Karásek, Rejzek, Soukup, V. Svoboda, Kalaj, M. Bláha, O. Bláha, Kouba, Hrabík, Zelingr.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Šedivý) – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seemann, Studený, Záruba – Hejduk, J. Svoboda, Lauko, Chlán, Jaroš, J. Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek.

Rozhodčí: Pokorný – Štechmüller, Doskočil