Lovosice – Karviná 35:33 (kon.) | Hranice – Zubří 27:35 (kon.) | Přerov – Dukla 25:29 (kon.)
Frýdek-M. – Jičín 23:17 (kon.)
TJ Cement Hranice
27:35 (10:18)
HC ROBE Zubří
Neděle 05.10.2014, 10:30 • Sportovní hala Hranice • Chance Extraliga mužů

To je z dnešního utkání házenkářské Extraligy vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (12:23:23)

Jiří Kekrt (HC Gumárny Zubří): To utkání skončilo výsledkově zaslouženě. Hodně to bylo ovlivněné výkony gólmanů. V první půli byl Orság výborný a Pepa Kučerka špatný a v druhém poločasu to bylo zcela opačné. Proto i ten druhý poločas skončil vyrovnaně. Co se týká hry, u nás je to stále stejné, u Hranic je to o velkém množství zraněných.

Libor Hrabal (TJ Cement Hranice): Zubří je velmi kvalitní tým, každý post má zdvojený. Nám utekl první poločas, kdy to bylo o osm gólů. Nedokázali jsme ubránit spojky a valily se na nás rychlé protiútoky po našich hrubých chybách. Ve druhé půli jsme neměli co ztratit, chtěli jsme ten výsledek trochu zkorigovat, což se nám i částečně podařilo. Stáhli jsme to až na čtyři góly, ale těch osm minut před koncem nám už chyběly síly. Nedali jsme sedmičku, Zubří se pak dostalo do svého klidu a tlaku a závěr už dopadl tak, jak dopadl. Dostat 35 gólů doma, na to se těžko vyhrává.

Utkání končí a z bodů se raduje hostující tým. Hranice sice ve druhé půli přidaly a stáhly náskok hostů na tři branky, závěr si ale Zubří pohlídalo a nakonec celý zápas skončil osmibrankovým rozdílem.

60
    Konec zápasu. (27:35)

60
    Tak ještě jeden gól, dal ho z výskoku a z velké dálky Kašpárek. (27:35) (27:35)

60
    Podstřel Gřese nebyl úspěšný, tohle už Zubří dohraje. (27:34) (27:34)

59
    Definitivu dává na výsledek z brankoviště Hrstka, je to o sedm. (27:34) (27:34)

58
    Gřes se už hrnul do brejku, rychle se vracející obrana hostí ale celou akci zastavila. (27:33) (27:33)

57
    Kašpárek z náskoku propálil vše, co mu stálo v cestě, Zubří tak vede o šest gólů. (27:33) (27:33)

56
    Zubří uniká a po další chybě Hranic má znovu míč. Možná rozhodující pasáž zápasu. (27:32) (27:32)

55
    Opět se k němu postavil P. Magrla, nyní však pohořel na skvělém gólmanovi. (27:31) (27:31)

55
    Na druhé straně tu ale bude opět sedmimetrový hod. (27:31) (27:31)

54
    Trochu nečekaná střela hostujícího týmu zapadla přesně k tyči. (27:31) (27:31)

54
    Není se tak co divit, že si hosté vzali oddechový čas! (27:30) (27:30)

54
    A už je to jen o tři, neboť hosté ztratili míč a Gřes své sólo hravě proměnil. (27:30) (27:30)

53
    P. Magrla se nemýlil a bombou do horního růžku upravil na čtyřbrankový rozdíl. (26:30) (26:30)