Talent tým Plzeňského kraje
Středa 15.10.2014, 18:30Chance Extraliga mužů

Hodnocení obou trenérů bezprostředně po zápase.

Libor Hrabal (Hranice)
    První poločas Plzeň sice vedla, ale i tak to bylo vyrovnané. Dostali jsme za celý zápas 23 branek, což je pro obranu dobré, ale dali jsme naopak pouhých 16, což znamená, že to bylo v útoku velice špatné. Měli jsme tam ztráty míčů, technické chyby a neproměněné střelby. V druhém poločase se to tudíž otočilo a Plzeň se už dostala do dobrého náskoku, který si uhlídala.

Martin Šetlík (Plzeň)
    Nám se podařilo na začátku utkání jít do vedení a vlastně jsme poté drželi minimálně dvoubrankový náskok až do konce zápasu. V druhé půli jsme ten náskok ještě zvýšili a dá se říci, že jsme to utkání už v pohodě dohráli. (20:20:01)

Je konec, hostující Plzeň nakonec vyhrála o sedm tref, a to v poměru 16:23. Ode mě vše, příště na počtenou.

60
    Konec zápasu. (16:23)

58
    Je tu ještě oddechový čas pro Plzeň. (15:23) (15:23)

58
    Skóre poskočilo na obou stranách, Plzeň si ale vedení už téměř jistě pohlídá. (15:23) (15:23)

56
    Rychlý brejk hostů končí další trefou. (13:22) (13:22)

55
    Hranice se ještě ke konci utkání snaží zvrátit osud tří bodů na svojí stranu, s luxusním náskokem Plzně to ale pro domácí bude už hodně těžké. (13:21) (13:21)

53
    Oddechový čas pro domácí. (13:20) (13:20)

53
    Přichází další trefa Plzně, který už má náskok o sedm tref. (13:20) (13:20)

52
    Ta ale nakonec není proměněna. (13:19) (13:19)

51
    Je tu další sedmička pro hostující tým. (13:19) (13:19)

50
    Do konce utkání zbývá deset minut, Plzeň se drží na polovině Hranic a snaží se kombinačně dostat k další trefě. (13:19) (13:19)

49
    I nadále se hraje o sedm tref, toto vedení si drží Plzeňští, kteří se tak přibližují k dalším třem bodům. (12:19) (12:19)

47
    Špatná rozehrávka domácích Hranic nyní darovala další trefu pro hosty. (12:19) (12:19)

46
    Plzeň navyšuje svůj náskok tentokrát už na šest tref. (12:18) (12:18)

44
    A ta je taktéž proměna! (12:16) (12:16)

44
    O minuto později ale přichází sedmička pro Hranice. (11:16) (12:16)

43
    Ta je proměna! (11:15) (11:15)

43
    Minuta bohatá na sedmimetrové hody pokračuje, tentokrát ho budou zahrávat Plzenští. (11:15) (11:15)