Vltavín – Čáslav 3:1 (kon.) | Chrudim – Domažlice 0:0 (2:3 po pen.) | Bohem. Pr. – Chomutov 4:0 (kon.)
Písek – Vyšehrad 2:3 (kon.)
Bohemians Praha
4:0 (3:0)
FC Chomutov
Sobota 18.10.2014, 10:15 • SK Prosek • Česká fotbalová liga

Klokani dnes zcela zaslouženě vyhráli a do tabulky si připisují další 3 body. Naopak Chomutov nepředvedl téměř nic a z Prahy tak odjíždí bez bodu. (12:05:07)

90

86
    Zpoza vápna to zkusil Daniel Nešpor, ale jeho muška byla nepřesná a branku tak nakonec netrefil.

85
    Hosté se rozhodli pro dvojí střídání. Odešel Jiří Ježdík a Dominik Nobst a na hřiště vběhli David Váňa a Tomáš Kunart.

84
    Dnešní utkání sleduje 189 diváků.

83
    Žlutý kartonek si nyní vykoledoval kapitán Josef Laštovka.

82
    Tomáš Hanich opustil hřiště a místo něj si přišel zahrát Patrik Kopečný.

81
    David Fikejz nahradil Michala Sedláčka.

72
    V zápětí dochází k dalšímu z mnoha střídání. Jan Šimák dnes dohrál a místo něj přišel Marek Sedláček.
    BOČEK - 4:0

71
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!
    JAN BOČEK se dostal do sólového úniku a decentním lobem překonal bezmocného golmana!

67
    Bohemka opět střídá. Daniela Kocourka nahradil Jakub Trýzna.

64
    Trávník opustil střelec dvou branek Aleš Melechovský a nahradil ho Jan Boček.

60
    Roman Veselý se rozhodl oživit hru střídáním. Ze hřiště stáhl Zdeňka Volka a nahradil jej Danielem Nešporem.

57
    Štoček se dostal do vápna a rozhodl se pro střelu na bližší tyč, kterou však Hodan vyrazil

53
    Domácí předvedli rychlý brejk. Kocourek poslal šajtlí do šance Melehovského, ale ten šancí pohrdl a hattrick tak zatím nedovršil.

46
    Chomutov o půli vysřídal. Hřiště opustil golman Radek Zaťko a místo něj přišel Štěpán Hodan. Rovněž odešel Milan Grubiša, kterého nahradil Tomáš Kukačka.

46

Úvodní dějství je minulostí. Dirigentskou taktovku drží pevně Střížkov, který také zaslouženě vede o tří branky. Doufejme, že domácí ani ve druhém poločase nepoleví, a že budou chtít přidat další branky.