Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
5:4 (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 22.10.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (20:26:22)

Litoměřice sice vyhráli první třetinu poměrem 1:2, ale Dukle se podařilo v prostřední periodě otočit stav zápasu. Když Adam Zeman zvýšil ve dvaačtyřicáté minutě na 4:2, zdálo se, že si již JIhlava výhru pohlídá. Nicméně Stadion ve třiapadesáté minutě snížil a o dvě minuty později vyrovnal. Zápas tak šel do prodloužení, které rozhodl Marek Melenovský.

61:11
    Dukla právě vstřelila branku!
    Melenovský vybojoval za brankou puk, který poslal Podlipnikovi. Ten vystřelil tvrdě, ale nikoliv přesně. Kotouč se dostal k Divišovi, jenž před brankou našel MARKA MELENOVSKÉHO. Zkušený úočník se trefil přesně pod víko. Asistence: Richard Diviš.

60:16
    Hned na úvod prodloužení se hosté dopustili ofsajdu.

60:01

Dnešnímu utkání prohlíží 1412 diváků.

60:00

59:43
    Richard Diviš se po levé straně prodíral do útočného pásma a po přejetí modré byl tvrdě zastaven Ondřejem Miklišem. Dle názoru sudího Pavla Mikuly čistě.

58:37
    David Březina to opět zkusil z pravého kruhu, zamířil však vysoko nad branku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:50
    Tomáš Čachotský hned po buly minul střelou z mezikruží pravou tyčku Přikryla. To byla slibná příležitost domácích.

55:34
    Nahození Podlipnika bez potíží kryje Přikryl, ale hosté pouze posouvají puk nahozením k brance Sáblíka.
    Jaroslav KALLA - 4:4

54:32
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Tento gól jde zřejmě na vrub Lukáše Sáblíka, který neudržel střelu JAROSLAVA KALLY a kotouč se dostal za brankouvou čáru, možná i za pomoci jednoho z domácích beků. Asistence: Jiří Rys, Vítězslav Bílek.
    Šance dua Martin Procházka a Dominik Volek

53:29
    To ale neplatilo o této akci, při které se Martin Procházka řítil v situaci dva na dva s Dominikem Volkem na branku Sáblíka. Zkoušel svého spoluhráče najít před branou, ale Volek se k puku těsně nedostal.

52:41
    Je jasné, že hosté se nyní znovu tlačí před Sáblíka, kontaktní gól jim dal křídla jako po vypití litru RedBullu. Obrana Dukly v čele se Sáblíkem je ale nyní pozorná.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Čachotský (Zeman, Čáp), 26. Štebih (Diviš, Čáp), 34. Zeman (Diviš, Důras), 42. Zeman (Čachotský, Štebih), 62. Melenovský (Diviš) – 10. Chlapík (Švagrovský, Novák), 11. Bílek (Kalla), 53. Bílek (Rys, Kalla), 55. Kalla (Rys, Bílek)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Dobrovolný, Podlipnik, Urbanec, Štebih, Čáp, Schejbal, Šidlík – Čachotský, Zeman, Diviš – Březina, Melenovský, Štěpánek – Seman, Mikeš, Důras – Malec, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Mikliš, Špelda, Málek, Šulc, Míka, Plášil – Bílek, Kalla, Procházka – Chlapík, Švagrovský, Novák – Rys, Volek, Dvořáček – Doležal, Ondráček, Antončík – Schwamberger. Trenéři: Jiří Doležal a Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: Pavel Mikula – Radim Němec, Marián Poruba