Vsetín – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Chomutov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Sparta – Jihlava 1:7 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:1 (kon.)
Havířov – Třinec 6:3 (kon.) | Písek – Liberec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 3:8 (kon.)
Letňany – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:5 (kon.) | Slavia – Kladno 1:2 (po pr.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Rytíři Kladno
Sobota 25.10.2014, 16:00Extraliga staršího dorostu

Vyrovnané utkání má veselejší konec pro hosty. Kaldenští rozhodli utkání v prodloužení a berou dva body. Slavia, která ztratila vedení ve třetí části, má jeden bod. (19:09:15)

61:25
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! ŠTĚPÁN BLÁHA dostal ve středním pásmu ideální pas a dostal se do samostatného úniku. Nájezd zakončil střelou pod vyrážečku. Asistence: Kryštof Hrabík.

61:03
    Icing Kladna.

60:45
    Jako první se zaútočit odhodlal Valík, jeho pokus byl ale zblokován.

60:01

Čtyři minuty před koncem základní hrací doby dokázali Rytíři vyrovnat. Oba týmy tak mají po jednom bodu a utkání ještě putuje do prodloužení.

60:00

59:52
    Domácí si v poslední minutě vytvořili slušný tlak, ke střele se ale nedostali.

59:04
    Poslední minutu zahajují kladenští dorostenci za vlastní brankou.

58:27
    Heldákův svižný puk končí ve Stahlově lapačce.

57:44
    Obrovský zmatek v brankovišti Kladna! Puk již skákal po brankové čáře, nakonec se jen zastavil o tyčku.

57:18
    Oddechový čas pro domácí.

57:03
    Kohút v obrovské šanci trefuje jen dobře postaveného Stahla. Důležitý zákrok kladenského brankáře.

56:08
    Je vyrovnáno! Hosté si vytvořili tlak a na Štefku vyslali několik střel. Slávistický gólman jejich velkou část zastavil, na dorážku PETRA PATYKA byl ale krátký. Asistence: Jakub Čermák.

55:25
    Mušova dělovka končí jen těsně nad brankou. Sešívaným se daří držet soupeře mimo vlastní obranné pásmo.

54:40
    Patočkův dobrý pokus z mezikruží dokázala domácí obrana zblokovat.

53:47
    Šmerhova formace operuje v útoku. Stahl ale dál drží naději na kladenský bodový zisk.